TV CEZAR - Novi pogled na svet oko vas


ar_social_1200x627_1.jpg

The Amazing Race je rijaliti takmičarski šou u kojem se timovi od po dva takmičara utrkuju širom sveta. Svaka sezona je podijeljena na etape, a svaka etapa zahteva od timova da pronađu tragove, sami se kreću po stranim područjima, komuniciraju s lokalnim stanovništvom, izvode fizičke i mentalne izazove i putuju avionom, brodom, taksijem i drugim opcijama javnog prevoza uz ograničeni budžet. Timovi se eliminišu na kraju većine etapa, dok prvi tim koji stigne na kraj finalne etape osvaja glavnu nagradu.​
 

hq720.jpg

Igru igra više takmičara unutar prozirne kocke. Tipična epizoda se sastoji od jedne igre koju rešava više takmičara svako za sebe. Nakon svake igre jedan takmičar koji bude najmanje uspešan će biti eliminisan iz daljeg toka igre. Poslednji koji ostane unutar kocke je pobednik. Ko će biti taj?

Ove sezone mozak je ponovo u modi.​
 

View attachment 13166

Igru igra više takmičara unutar prozirne kocke. Tipična epizoda se sastoji od jedne igre koju rešava više takmičara svako za sebe. Nakon svake igre jedan takmičar koji bude najmanje uspešan će biti eliminisan iz daljeg toka igre. Poslednji koji ostane unutar kocke je pobednik. Ko će biti taj?

Ove sezone mozak je ponovo u modi.​
Orginalna verzija se jedno vreme prikazavala na domaćem kablovskom kanalu IQS Life (brzo je i ugašen) uz brdo drugih britanskih emisija. Interesantan je kviz, doduše ne znam kako će se preneti ovde. :)
 
Jao Leo, ovo je jako kreativno, svaka ti čast. Ja sam načuo od tebe da spremaš nešto ali nisam očekivao ovoliko dobrih stvari. Nadam se Srboviziji i vraćanju forumskog Survajvera (@Petar 🙏🏻) Što se tiče samog koncepta videćemo, šta će me najviše zainteresovati.
oprah-what.gif
Ko koga blokira? Ovo mi je najnejasnije 😱

Da li je nešto bilo od ovih takmičenja na starom forumu? Znam za TLZP (radujem se)
 
Da TGZP čuj mene TLZP.. Super su inovacije , radujem se zimskoj forumskoj sezoni.
 
Leo, svaka čast na trudu, pratiću nešto sigurno, ne znam da li ću imati vremena da učestvujem.

Što se FS 5 tiče, znam da se mnogima igra, znam da bi @Destry94 pomogao koliko može da se to pokrene sutra već, ali dok ne osmislim način da se nadmaši sve što je do sada viđeno što na forumu, što na samom FS, to će biti na holdu.
 
Leo, svaka čast na trudu, pratiću nešto sigurno, ne znam da li ću imati vremena da učestvujem.

Što se FS 5 tiče, znam da se mnogima igra, znam da bi @Destry94 pomogao koliko može da se to pokrene sutra već, ali dok ne osmislim način da se nadmaši sve što je do sada viđeno što na forumu, što na samom FS, to će biti na holdu.
Čekamo Alfu i Omegu 😂😍
 
Forumski Survivor? 😍
@Petar želim više od svega
Jel ima na forumu negde to od ranije ili je na starom bilo?
 
Nema, sve je nestalo sa starim forumom. :(
Mene iskreno zanimaju poslednja dva, za ostalo videću. Krug sam pogledala dve sezone, deluje interesantno kao koncept, ali nisam ja za to..
 
Forumski Survivor? 😍
@Petar želim više od svega
Jel ima na forumu negde to od ranije ili je na starom bilo?
Kao što reče Ivana, ostao je samo u sećanjima. Imam nešto od fotki i dosadašnje plasmane, to je jedino ostalo sačuvano...
 
Back
Top