TV CEZAR - Novi pogled na svet oko vas

Kao što reče Ivana, ostao je samo u sećanjima. Imam nešto od fotki i dosadašnje plasmane, to je jedino ostalo sačuvano...
Jel bih bio dosadan ako pitam da mi neko napiše u dve tri rečenice kako je izgledalo tj šta se radilo i kako se ispadalo itd? 😅
Za uzvrat ste možda dobili visoke bodove od mene na FSC-u, nikad se ne zna hahah
Ali da ne smaramo oko Survivora na Leovom prostoru, može neko i u privatni čet pisatii pls 😅
 
Ja se samo sećam nečije 'pu*ićeš ti meni na plemenskom' hahahahahahahahah ili nešto na taj fazon
 
Ja se samo sećam nečije 'pu*ićeš ti meni na plemenskom' hahahahahahahahah ili nešto na taj fazon
Zašto mi deluje kao da je to bilo upućeno profilu Mrm 🤣
(jer sam skapirao do sada da se svi večito raspravljate sa @Mrm I sam je protiv svih) 🤣
 
Nije sigurno, nije se on igrao toga na starom forumu, ako je uopšte bio tada član :D

Ali pucala su forumska prijateljstva zbog Survivora! :D
 
Zašto mi deluje kao da je to bilo upućeno profilu Mrm 🤣
(jer sam skapirao do sada da se svi večito raspravljate sa @Mrm I sam je protiv svih) 🤣
Moraćeš ti mnogo da riljaš ovde da bi shvatio neke stvari, nekada se samo šale 🤣 Evo meni će uskoro dvogodišnjica na forumu pa i dalje neke stvari ne shvatam. Ja takođe delim žal što nisam bitisao na starom forumu, bilo je svačega. Iz sećanja su mi pričali neke stvari Stole, Bebi, Dr Who.. I što sam pohvatao po temama, pa znam pomalo. Od 2008. godine toliko uspomena, bisera, događaja, tema izgubljenih, baš bezveze. Ja bih se vraćao da čitam unazad.

sazzybarb-coughing-laugh.gif
 
Ja se samo sećam nečije 'pu*ićeš ti meni na plemenskom' hahahahahahahahah ili nešto na taj fazon

Petar Niku, ne sećam se na šta je beše stavio onaj drogeraj smajli (možda se neki od njih dvojice seća). Čini mi se da je nešto oko pravila same igre bilo u pitanju, ali nisam sigurna. Sećam se samo da smo svi popadali od smeha tada, a i sad mi momentalno bilo smešno kad sam pročitala. :D
 
Leo, svaka čast na trudu, pratiću nešto sigurno, ne znam da li ću imati vremena da učestvujem.

Što se FS 5 tiče, znam da se mnogima igra, znam da bi @Destry94 pomogao koliko može da se to pokrene sutra već, ali dok ne osmislim način da se nadmaši sve što je do sada viđeno što na forumu, što na samom FS, to će biti na holdu.

Što se toga tiče računaj na mene. Zaista bih voleo da se FS 5 dogodi i da bude pun pogodak kao što verujem da može da bude.
 
Petar Niku, ne sećam se na šta je beše stavio onaj drogeraj smajli (možda se neki od njih dvojice seća). Čini mi se da je nešto oko pravila same igre bilo u pitanju, ali nisam sigurna. Sećam se samo da smo svi popadali od smeha tada, a i sad mi momentalno bilo smešno kad sam pročitala. :D
Da, nakon što sam izbacio pravila igre (čini mi se) on je stavio drogajli 😂 the rest is history.
 
Petar Niku, ne sećam se na šta je beše stavio onaj drogeraj smajli (možda se neki od njih dvojice seća). Čini mi se da je nešto oko pravila same igre bilo u pitanju, ali nisam sigurna. Sećam se samo da smo svi popadali od smeha tada, a i sad mi momentalno bilo smešno kad sam pročitala. :D

Ne verujem da je bilo upuceno meni, on je uvek bio na mojoj strani tokom FS posto sam mu najvise pravio show

Edit: nvm jeste bilo upuceno meni ali se ne secam tacno zasto
 
Last edited:
0uskTOY.png

Dobrodošli u pakao !
O ovom projektu nećemo puno pisati dok ne dođe vreme za emitovanje jer je pred vama treća sezona. U prošle dve sezone su pobedile žene da li je vreme za prvog muškarca? Saznajte uskoro.

NAJAVA 1.png
 
OIG.6zs_zs.LKfIQso (1).jpg OIG (2).jpg

VRUĆA STOLICA

Ove zime u okviru bogatog zabavnog programa na CEZAR televiziji očekuje vas novi, zabavni šou "Vruća stolica", koji će da vas nasmeje, zabavi, a ponekad i rasplače. Svake nedelje ugostićemo najveće zvezde foruma sa kojima će voditelj razgovarati o aktuelnostima i neobičnim temama, a uz zabavne igre izazvaće kod njih najrazličitije reakcije. Uz to oni će odgovarati na pitanja publike koja jedva čeka da sazna nešto više o njima.

Zabava s najvećim zvezdama naše scene je zagarantovana !​
 

OIG.A.StpFp__UvT_36T.jpg

THE BIGGEST FAN OF EUROVISION SONG CONTEST !

U ovoj emisiji kviz formata otkrićemo ko je najveći fan među fanovima našeg omiljenog takmičenja na forumu.
U dvobojima takmičari će se boriti za prolaz dalje dok ne ostane samo jedan.

OIG (3).jpg
 
A kada će krenuti neko od ovih takmicenja?
Ako je odgovor uskoro, kada je to uskoro? 😂
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Picture2.png

Veliki brat je reality u kome grupa takmičara živi u "kući" stalno pod video nadzor. Dok su u kući, takmičari su potpuno izolovani od spoljašnjeg sveta, što znači da im nije dozvoljen nikakav kontakt sa onima koji nisu u kući. Format serije se uglavnom smatra društvenim eksperimentom. Emisija omogućava gledaocima da svedoče o odnosima koji se formiraju u kući i ponašanju gostiju u kući. Iako su zaključani u kući, oni mogu slobodno napustiti igru, ali im neće biti dozvoljen ponovni ulazak u kuću. Ako prekrše pravila igre, mogu biti izbačeni iz kuće i ne mogu se vratiti. Eliminacijom takmičara dolazi se do samo jednog koji će biti pobednik.

OIG (4).jpg
 
Back
Top