gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2022: Sam Ryder - SPACE MAN

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,251
Points
118
NuSHOE0.png

Britanski javni servis BBC je u odabiru pesme za Pesmu Evrovizije u Torinu sarađivao sa kompanijom za menadžment u muzičkoj industriji, TaP Music.

64. predstavnik Ujedinjenog Kraljevstva biće 31-godišnja TikTok zvezda Sam Ryder sa pesmom "SPACE MAN". Ovu vest je objavio Scott Mills u jutarnjoj emisiji "Breakfast with Greg James" na radiju BBC1.​

 
Last edited:
Ok pesma, mada najzanimljiviji mi je tekst u svemu.
 
Nek se i taj "misterij" riješio. Meni je ovo u top 10, baš sam je dosta slušao ovih par dana i stvarno je lijepa pjesma, trebali bi se maknuti s dna tabele napokon.

Međutim, pjesma me užasno podsjećala na nešto i kopkalo me dok nisam napokon skontao da su strofe maltene identične kao refren pjesme Please don't say you love me od Gabrielle Aplin :censored:
 
I can be your astronauttttt 😍

BBC se opametio.
 
Meni se ovo svidja, najbolja njihova pesma jos od Lusi Dzouns - never give up on you
 
Slatkasta pjesma ali ja ne vidim ovo van bottom5 u publici, u ziriju mozda vise malo.
 
Ne mogu da verujem da BBC nije saslu[ao fanove i konačno poslao Frock Destroyers


Mada je i ovo super simpa, baš mi se sviđa.
 
Samo im fali Frock Destroyers pa da dobiju još jednu nulu. Ovako imaju fine šanse za neki bolji plasman, možda i iznad 20. mesta.
 
Ma da, baš se trebaju slušati želje fanova. Ako nešto ne treba, to je to.
Well, da je bilo koji drugi nacionalni emiter u pitanju složio bih se sa tobom, ali je ovo evrovizijsko nesposobni BBC.
Jedina osoba koja tamo pokazuje da zna ESC je Graham Norton, koji obožava Frock Destroyers i znajući overlap fanova Drag Racea i Evrovizije, ovo bi prošlo top.
 
Graham Norton je zaglavio u 2000s, a danas je 2022.
Džabe fanovi Drag Racea i ESC, kada fanovi čine 1%-5% publike i glasača.
Mi fanovi smo totalno nebitni u 3 lajva.
 
Fair enough, dobra poenta. I dalje mislim da bi sa dobrim drag queens ostvarili zapažen i dobar rezultat, but I'll guess we won't find that out now, won't we.
 
Mislim da će ovo proći bolje nego što se očekuje. Ništa spektakularno, ali donji deo top 15.
 
Džabe fanovi Drag Racea i ESC, kada fanovi čine 1%-5% publike i glasača.
Pritom fanovi Evrovizije i Drag Race-a nisu isto, pa je taj procenat koji bi uzdizao FD sigurno manji. Možda to prate neki britanski fanovi :unsure:
 
Pa da i to naravno, onda tek manje. A plus sve naravno zavisi i od pjesme itd. UK nije dovoljno da pošalju 'ime', treba im bruka pjesma.
 
Back
Top