gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2022: Sam Ryder - SPACE MAN

Minipop

ES4n3I8.jpg
 
Sviđa mi se pjesma, ajde neka ih barem malo primjete ove godine pa da se odlijepe iz bottom 5
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ok je, fina radio friendly pesma. Nažalost, ne vidim kako ovo može ostvariti neki plasman, ali verujem da je za njih uspeh odlepiti se sa poslednjeg mesta. Iako, meni ni "Bigger than us", ni "Embers" nisu zaslužile samo dno.
 
dobra pesma. slušljiva, odličan vokal. jes da nije izmišljena topla voda, ali je dobra pesma.
 
Ok je, nije loše, mislim da je vokal dobar, deluje stabilno.. Meni osobno je kompozicija samo ok, ništa više od toga..
 
Ok je, fina radio friendly pesma. Nažalost, ne vidim kako ovo može ostvariti neki plasman, ali verujem da je za njih uspeh odlepiti se sa poslednjeg mesta. Iako, meni ni "Bigger than us", ni "Embers" nisu zaslužile samo dno.
Te dve pesme su mi dosta bolje nego ova.

U sustini se mogu sloziti da je samo ok i moze da se nadje van Bottom 5. Meni se njegov glas nesto i ne svidja, ali pesma kao pesma moze da prodje.
 
Mašta čini svašta. :LOL:

Neka budu srećni ako budu oko 20. mesta. Iskreno, iako je pesma pristojna, meni su prethodne dve godine kada su oni u pitanju dosta bolje.
 
Sem je izveo uživo pesmu u emisiji "The Chris Evans Breakfast Show with Sky" na Virgin radiju.

 
  • Like
Reactions: Mrm
Čekam da čujem verziju od 3 minuta.
 
@Petar Pa ovo uživo je verzija od 3 minuta. Izbacio je drugu strofu, tj. više ove nema:

If I was an astronaut I’d have a birds eye view
I’d circle round the world And keep on coming back to you I
n my floating castle I’d rub shoulders with the stars
But I’m only human And I’m drifting in the dark
 
Mislio sam na studio, ali me ne bi čudilo da se pojavi tek na zvaničnom albumu jer lik ima preko milion strimova na originalnom singlu.
 
Mislio sam na studio, ali me ne bi čudilo da se pojavi tek na zvaničnom albumu jer lik ima preko milion strimova na originalnom singlu.
Je l' to puno za Spotify standarde? Mislim ako se u obzir uzme koliko UK ima stanovnika, da je radio friendly pesma i da je TikTok zvezda sa preko 12 miliona pratilaca, a ima i 3,5 miliona na Instagramu.

Inače, plasirao je pesmu gotovo na sve bitne platforme - Spotify, iTunes, Apple Music, YouTube i YouTube Music, Deezer, Tidal, Soundcloud, Napster.
 
To je odlično, jer to znači da je od pesme i zaradio ako ništa drugo. Za sad oko 3.000€. :)
 
Ja imam neki osjećaj da će on baš dobro proći.
Meni se čini da on može nenormalno visoko proći na televotingu, ima neverovatnu harizmu i pojavu (glas da ne spominjem). Pesma je stvar ukusa, ali sigurno da ce imati deo ljudi kojima ce se izuzetno svideti. Da ne pricam da ima i uporiste medju publikom koja prati tik-tok
 
Back
Top