gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2022: Sam Ryder - SPACE MAN

Pa znam na šta si mislio 😀 al ne znam baš za toliko visoko, možda si u pravu haha
 
Pa znam na šta si mislio 😀 al ne znam baš za toliko visoko, možda si u pravu haha
Ma nesto imam osecaj, ovako out of bubble ljudima se mnogo svidjala sto sam pustao, a i on ima tu neku markantnu pojavu, privuci ce paznju sigurno

Dize pesmu na visi nivo
 
Ja poslušao danas prvi put celu pesmu i još uvek nisam oduševljen, ne sećam se ni jednog dela. Ne mislim da će ovo nešto visoko.
 
E ja se slažem da on ima super glas i da je markantna pojava, ali mi je isto tako bar u onom spotu strašno iritantan, lol. Više bi mi prijalo da je kuvana noga nego da je harizmatičan na onakav način, samo čekam kad će ona usta i kosa da me progutaju od njegovog afektiranja i gestikulacije glavom i facom 🤣
A pesma im jeste za maksimum top 15 ako se mene pita, ništa više, ništa manje. Nek im je nazdravlje najbolji plasman u poslednjih x godina svakako, koliki god on bio.
 
Nastup na ESC koncertu u Amsterdamu

 
Ovo definitivno nije my cup of tea i stvarno ne vidim bilo šta što bi moglo da ga pogura ka nekom boljem plasmanu, a kamoli da ga istakne kao jednog od favorita. Sam mi je samo hairizmatičan, a pesma u rangu njihovog proseka 💇‍♂️
 
Ovde me podsetilo čak malo na "Love shine a light"
 
Apsolutno mi se cini kao potencijalni pobednik, ako bude imao taj momentum
 
Da li će i on doneti neku skalameriju na scenu? Za poslednjih 15 godina, samo 2019. nisu imali ništa, i triput su imali bubnjeve koji su, recimo, prihvatljivi. Svi ostali su donosili nešto budžasto. :p
 
Ocekujem nesto na fazon da ga dizu u visine na stolici nekoj
 
Jako jako je dobar uživo, ne znam možda se desi i prođe dobro.
 
Koliko mene ova osoba nervira s tom energijom i ponašanjem, ja ne mogu 🤣

A van toga kao objektivnije, ne bih ga baš kovao u zvezde, po meni je ovo top 10 ako mu se baš baš posreći, inače jok.
Jeste fin vokal, ali pesma mi ne donosi ništa, za top 5 bi moralo i muzički nešto da se dešava (ne u smislu dinamike nego ili kreativnost ili jaka emocija ili nešto artsy), a ovo mi je kao onaj standardni okej britanski pop sa radija tamo 2000-ih, nije mi prosto pesma jaka 2022. da bi ne znam šta uradila.

Ali dobar nastup i dobar splet okolnosti mogu da ga uguraju u top 10.
 
Ja ovo mogu da zamislim sa rezultatom kao Tamara Todevska, a i pesme su u tom nekom rangu.
Meni se pesma dopada, ali ne vidim ovo u top 5, a o pobedi ne bih razmišljao ni u najluđim snovima.
 
Last edited:
Back
Top