gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2022: Sam Ryder - SPACE MAN

Nisam siguran da li je u Evropi veći broj fanova DRa ili ESCa da budem iskren. DR je baš veliki globalni fenomen, dosta veliki među gej populacijom u Evropi.
 
@FFM Ne zaboravi da glasa i žiri, a nešto ne vidim da bi to prošlo kod njih, pa tim gore.
 
  • Like
Reactions: FFM
Pa opet gej populacija opet ne čini nego manji dio publike, a opet ni oni svi sigurno ne prate DR.:unsure:
Na kraju krajeva kažem, ako se pošalju oni npr, ko kaže da će se fanovima baš najviše svidjeti njihova pjesma?:unsure:
I dalje mislim da je ime ništa bez pjesme.
 
Pesma je sasvim solidna za britanske standarde. Njegov glas mi je premekan, ne volim takve muške vokale, i prilično je upitno kako će to sve da zvuči uživo. Tekst je dobar. Neće biti ali nisam ubeđen ni da će se proslaviti sa ovim. Meni je za sada negde na sredini
 
Ma naravno da je ništa bez pesme, ali uzevši u obzir da su poslednjih godina zapaženi samo po dnu tabele ovo im garantovalo bar vrhunski PR i hajp, kao i status "kul" zemlje na ESCu. Jer Frock Destroyers (i DR kraljice generalno) jesu trenutno izuzetno kul i u trendu.
 
Kul možda među fanovima, kažem ne znam koliki bi to impakt imalo na opštu populaciju.
 
Pa bukvalno mozda 5 posto fanova Evrovizije su fanovi drag race-a.

Nadam se da nece poslati taj Frock Destroyers jer vec dovoljno izgleda kao da se sprdaju sa Evrovizijom.

Space Man mi se svidja, mislim da ce proci iznad ocekivanja definitivno, ocekujem levu stranu tabele
 
Jao koliko je ova Sam Ryder osoba meni iritantna u ova 3 minuta spota, šta je ovo, ja ne mogu...

A pesma pa hm, svakako bolje nego što se naviklo od njiju, ali ništa wow, ja ovo i dalje vidim pri sredini desne tabele.
 
Da moraju da se takmiče u polufinalu tačno bi prošli samo 2009. i 2017. I mooožda 2014.
 
Ovo je najbolja njihova pesma u poslednjih 5 godina.Očekujem rezultat kao Blue-I Can 2011.(11-12.mesto).Kada god je domaćin ESC-a BIG 5 zemlja,oni se potrude više nego inače.
 
Joj kad se samo setim tog sranja I Can i svog tog hajpa koji ih je pratio, a pesma limunadica sa puno puno vode i jako malo limuna.
 
Cini se da ove godine 0pt ne ide u JuKej.

Meni se sviđa. Ovi iz Galakticke federacije ga stavljaju na first place, a mi iz saveza mislimo kako ce ici uz bok pjesmama brividi i one male iz niderlensa
 
Ništa posebno. Očekivao sam neki bolji izbor gledajući kladionice. Sad će da padaju.
 
I meni slaba baš pjesma. Ajde valjda neće biti 0.
Kad opet loše prođu bit će zločesta Europa ih kaznila za Brexit. :ROFLMAO:
 
Last edited:
Aretha Franklin Pass GIF
 
Back
Top