gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2024: Olly Alexander - Dizzy

Helloooo? Finski nastup? Ili PEACE natpis u izraelskom? Oba su zrela za 18+.
 
Ne znam, može se diskutovati o tome da li je too much, ali deluje da je uloženo dosta i da će izgledati odlično.
 
Prvi utisak mi je pozitivan. Videcemo kako je iskadrirano, doduse ne treba sumnjati u Olija, on je covek svetska zvezda i zna kako se pravi dobar nastup.
Sigurno mu je jedan od uslova za nastup bio da dovede svoju ekipu, a ovo je radio lik zadužen za njegovu turneju. Sigurno ne bi pustio da mu BBC nalepi led animaciju džinovske trube i kaže izvolite u salonu.
 
Jao nastup je Isaac Sene sa umk-a 😍 obožavam. Tačno sam pogodio. Kad je izašla pesma rekao sam da očekujem takav nastup i bio sam u pravu
 
UK nastupa posle komšija iz Irske??? Auuuuu nisam znao, čovečee....
 
Da, u polufinalu Irska nastupa četvrta, pa je posle predstavljanje finalista i baš je UK 🤣
Uhh dobro jee makar nisu odmah posle njih bice mala pauza, da mogu gledaoci(posebno konzervativniji) uzeti šećer i vodu i malo da predahnuu...
 
Jao meni ovo fantasticno izgleda. Mozda ce biti vizuelno najbolji nastup ove godine ! Steta pa je pesma tako meh, a on ruznjikav jadan. Zamislite Lazareva u ovoj kombinaciji - autfit, potpuno isti nastup, pa i pesma. Top 1 bi bio,
 
Koliko je on bio sladak kao mlad... ne znam sta mu se desilo, gde je ta slatkoca samo nestala...
 
Kako će iskidati pRformns u to sam siguran.
 
Mislim da se ovde sprda, nestvarno mi je da može ovako loše da zvuči. :ROFLMAO:
 
Imate na njegovim IG storijima snimljen iskadriran nastup, podelio je malo
 
Last edited:
Лол налетих на твит из Британије гдје га поприлично напушавају због оног клипа под тушем, дакле ем га нападају ти са те стране, ем ови што му замјере што се није повукао због Палестине. 10 бодова публике у најави
 
Izvini @Majsta94 ali donošenje zaključka da će dobiti 10 bodova na tvt-u na osnovu TVITA gde neko nebitan prdi svoje mišljenje mi je najlošiji tejk sezone 💀
 
Back
Top