gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2024: Olly Alexander - Dizzy

Nije morala nula. Nastup i kadrovi dobri ali slažem se da je moglo suptilnije. Vokalno očaj, a mislim da je to dodatno doprinelo nuli. Pesma je bezveznjikava bez nastupa.
 
Nastup ekstra, vokal ne postoji ja bih čak to lepše otpevao, možda je trema mada ko te j došao si na esc treme ne sme da bude. Očekivan 0 points od publike to je već neka tradicija kod UK, nek zaštite svoju nulu u UNESCO.
 
Moja mama rekla da joj je nastup bio degutantan i da su njene drugarice prebacile kanal kad je on nastupao🤣
Bas bih voleo da cujem misljenje o nastupima ljudi iz manjih mesta u Srbiji koji su 60+, ne samo na ovaj paket nego na ESC generalno
 
Mislim da se kod nas više pričalo i Bambinom satanizmu nego o pederani, na to smo skoro pa oguglali. 😂
 
Па да Финска и Ирска су имале много горе коментаре од овог, биће да на Олија нико није ни обратио пажњу 😂
 
Narod se taman navikao na postojanje gej i lezbo osoba, sad odjednom moraju da svare satanizam, pa non binary, to im je ipak next level. 😂
 
Sad cu ja u stilu Karleuse:
"Ovakav nastup ne moze.
Ovakav vokal ne moze.
Ovakav kostim ne moze.
Ovakva sminka ne moze.
Ovakva pesma ne moze."

Po meni je, mada glupo je reci za bilo koju pesmu, ovo zasluzena nula. Iako je meni pesma u TOP 10, ovo sto je on prikazao je slabo. Pesma je spora uz losije pevanja, pa je ispalo nekako lenjo i jednostavno nije privlacna da neko glasa u velikom broju. Da je pesma bar brzeg ritma, mozda ne bi bilo nula poena.

U svakom slucaju Britanci su me razocarali. Sad vec drugi put zaredom.
 
Nastup je jedino što je ovde valjalo.
Od nas i bio jedan glas zbog toga.

Ostalo, kao što već rekoh, tužno loše za poznato ime.
 
Interesantno da nisu bili blizu top 10 ni u jednoj zemlji. Najbolje plasirani su u Irskoj i Ukrajini, na 14. mestu, Španiji i Litvaniji 16, Australiji, Portugaliji, Finskoj i Malti 17.
 
Očekivano lol. I žiri je mogao malo pročačkati uši pre nego što mu je dao tih 40 i kusur poena, samo na ime očigledno.
 
Degutantan i bespotreban nastup. Kao što sam i napisao za vrijeme proba bottom 5 kod publike siguran. Možda bi jadan skupio 3-4 boda da se nije blamirao s ovakvim nastupom. Pjesma mi je i dalje ok i slušljiva u studijskoj verziji.
 
I ja pisah ranije, prvo se fanovi njegovi smorili što učestvuje a otvoreno podržao Palestinu, pa onda lokalci Britanci ga ismijavali zbog onog klipa pod tušem (opravdano, krindžara na maks), dakle niti su ljudi koji ga gotive inače bili uz njega zbog Palestine, niti lokalci, a obični gledaoci su vjerovatno odmah znali da neće glasati, a realno nisu imali za šta. Ovde mi je drago što je pala 0 jer mi baš djeluje kao da je htio da bude 'in your face' sa nastupom i pokretima i da je tako htio da pridobije glasove ali prc
 
UK otprilike kao i mi, trgne ih jedan odličan plasman u 100 godina, i onda ponovo utonu u duboki zimski san. Vala ako se iz njihove muzičke industrije ne može izvući nešto konkurentno, onda ne znam... nego i njih boli patka za ESC, realno.
 
Meni i dalje nije jasno da neko ko je svetska zvezda (ajd recimo da je na tom nivou prepoznatljivosti) onako očajno peva. Njegovo pevanje je bilo na nivou audicije za bugarski talent šou. Neslušljivo. Nastup je suvišno komentarisati
 
Back
Top