gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2024: Olly Alexander - Dizzy

Daj molim te, pa Vucic je lider okruzen sa najvecim brojem LGBT osoba u srpskoj istoriji. ESC ga ne interesuje a super mu dodje da se rezim pred "zapadnim prijateljima" pokaze progresivnim. Vidite kako dozvoljavamo razlicitost.

Srbi vole ESC i showbiz uopsteno, a vole i da drame i zgrazavaju se na sve zivo pa im je ovo idealna prilika da na jos jednom mestu iskazu svoje abitno misljenje.
 
Bottom 5 izbegnut ✅

Ovo je baš nezaslužena 0 od publike, imao je jedan od najboljih nastupa, ali opet razumem. Pesma jednostavno nije konkurentna za Evroviziju i vokalno je bio najslabiji.

Ed Širan već godinama pokazuje interesovanje da se takmiči a Evroviziji, ali verujem da bi jednako loše/ za nijansu bolje prošao sa tipom muzike koju pravi…

Englezi će da polude nakon ovog doduše 💀
 
Daj molim te, pa Vucic je lider okruzen sa najvecim brojem LGBT osoba u srpskoj istoriji
To ima vise veze sa cinjenicom da je ipak 2024. godina, a ne sa starim radikalom.

Isto kao i recimo cinjenica da najveci broj ljudi u srpskoj istoriji ima tablet racunare i HD televizore.
 
Meni je drago da smo pokazali da smo kao drustvo mnogo otvoreniji nego sto mislimo da jesmo.. glasali smo i za irsku vesticu i za decka u suknjici i bundici i za susede s kojima smo ratovali itd... ipak je 2024. godina u Srbiji🤣
 
Mislim da je ovaj nastup bio too much za gledaoce nebitno da li su LGBT ili ne. Preterali su. Plus njegovo uzasno pevanje i to je to. Sokiralo me je da je bas nula od publike jer je to Olly, ali jos veci sok mi je sto je uopste dobio poene od zirija i to ih je na kraju dosta i nakupio.
 
Mozda da prestanu da salju (u najboljem slucaju) mid radio pesme sa losim izvodjacima?
 
Mislim da je ovaj nastup bio too much za gledaoce nebitno da li su LGBT ili ne. Preterali su. Plus njegovo uzasno pevanje i to je to. Sokiralo me je da je bas nula od publike jer je to Olly, ali jos veci sok mi je sto je uopste dobio poene od zirija i to ih je na kraju dosta i nakupio.
Meni je šok definitivno 46p od žirija nakon onakvog pjevanja, prije da je to na ime bilo. Mada nije sad da je ime fazon Adele pa da se očekuju bodovi svakako.

Previše bi bilo i da su muško i žensko i žensko i žensko izvofili one neke poteze i pravili face, očito ljudima nije do toga
 
Ne mislim uopšte da je golotinja i seks ovde problem, već što on to nimalo nije prodao prilikom izvođenja, i samo je sve izgledalo užasno krindž.
 
Ja ne znam odakle je nekome palo na pamet da ikoga zanima šta se dešava po muškim javnim VC-ima, pa da nam još to prezentuje u udarnom terminu ?! Ovo ne da nije zaslužilo tu 0 nego je trebalo da dobije i negativne poene.
 
Noge i suknjica.
Osobe koje u Nemovoj suknjici i štramplama vide seksualnu konotaciju stvarno imaju ozbiljan problem u glavi.

Sramota je da je ovakvo izvođenje dobilo i jedan jedini bod žirija, a kamoli ovoliko. Ne znam kako bih nazvao onaj vokalni masakr. Nastup je čak imao i dobru ideju ali je realizacija otišla u potpuno drugu krajnost. Apsolutno zaslužena nula publike
 
Prvenstveno me je zaprepastilo to što je Olly kao neko ime ovoliko loš u live izvođenju. Stvarno nešto neverovatno, a ako tome pridodamo nastup sa estetikom koju nosi, mene apsolutno ne iznenađuje nula od publike koja je apsolutno na mestu. Baš mi je sve bilo too much u vezi ovoga, a ako su želeli da idu sa ovakvim konceptom, prosto su morali da to upakuju sa više ukusa. Pesmu gotivim od početka i u studijskoj verziji mi je super, svakako ću je slušati i dalje.
 
Imao sam osecaj da gledam njegovog lika iz It's a sin a ne njega od pre 7-8 godina.
 
  • Like
Reactions: FFM
Back
Top