gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2024: Olly Alexander - Dizzy

Bolji mi je doživljaj kada slušam ova izvođenja uživo.

Mislim da bi ovo mogla da bude prva britanska pesma od 2017. koju ću dovoljno zavoleti da je redovno puštam.
 
Svidja mi se pesma. Mozda nije bas za ESC al nema veze
 
Neverovatno potcenjena pesma. Ulazi u uši na prvu, nije problematična za izvođenje, on je popularan, šarmantan i sjajan izvođač - mislim d aće biti sjajno na sceniu.
 
Ocekujem izmedju 23. i 26. mesta UK ove godine realno..

Do duse oni svake godine prolaze potpuno identicno uglavnom osim 2022.godine pa i nije teško predvideti očigledan los plasman i flop ove zemlje.
 
Ako poredimo plasmane, meni je pre Ollyjeva pesma za neki top, nego Sam Smith. Mislim da nikada tačno neću provaliti u čemu je bila fora sa tako visokim plasmanom u Torinu.
 
Ako poredimo plasmane, meni je pre Ollyjeva pesma za neki top, nego Sam Smith. Mislim da nikada tačno neću provaliti u čemu je bila fora sa tako visokim plasmanom u Torinu.
Kako nikada neces provaliti, a svi smo provalili i pre finala..
Sponzorise tik tok koji je sponzor evrovzije i dogovor pre evrovzije je logicno da ako pobedi Ukrajina, da je UK prvi kandidat za domacinstvo naredne godine, treba li dalje da objasnjavam? :) ;)
I nije Smith, već Raider msm ;)
 
'Ajde bar je Semova pesma i dalje na radiju, to potvrđuje neki kvalitet i hitičnost koliko toliko.
 
Ako poredimo plasmane, meni je pre Ollyjeva pesma za neki top, nego Sam Smith. Mislim da nikada tačno neću provaliti u čemu je bila fora sa tako visokim plasmanom u Torinu.
Misliš Sam Ryder? :ROFLMAO: Smith da ode, verujem da bi bio kandidat za pobedu, ali da je bio 2022. Ukrajinu verovatno ne bi prestigao ni Bog otac, pa ni on.
 
Meni je Semova pesma bila solidna, nisam je nešto preterano slušao, ali je bila klasa iznad pesama koje su slali u poslednjih 15 godina, uz izuzetak 2014. i 2017. Ali nastup je stvarno bio fenomenalan i bradati muškarac sa dugačkom kosom koji peva baladu u stilu Dejvida Bovija i svira gitaru je apsolutna esencija Evrovizije i sve je prštalo od harizme. Po mom mišljenju zasluženo drugo mesto 🌻
 
Ako poredimo plasmane, meni je pre Ollyjeva pesma za neki top, nego Sam Smith. Mislim da nikada tačno neću provaliti u čemu je bila fora sa tako visokim plasmanom u Torinu.
Isto. Mada je pesma bila neverovatna hotčina u UKu, biće da je to do toga što je on baš aktulena TikTok zvezda (bar tako kažu).
 
Ukrajina je bila tako očigledan pobednik 2022. Možda baš zato su im namestili da budu drugi jer su oni BIG 5 zemlja i zgodno je bilo da oni organizuju u ime Ukrajine,kako bi imali finale sa 26 zemalja,a ne 27. Između ostalog,i zbog toga su bili drugi 2022,a ne samo zbog same pesme.
 
  • Like
Reactions: FFM
Nije namešteno, ljudima se dopala pesma. Više sam ciljao na to da mi je nejasno, jer je lično nisam doživeo. Mada, deluje kao dobra stvar na kraju, makar za nekakvu motivaciju i naročito uz prošlogodišnju organizaciju. Doduše, sumnjam da je ESC bilo gde na listi favorita/prioriteta za BBC.

Voleo bih da se ove godine osetno udalje od kraja liste, a posebno jer ima drugih kandidata spremnih za poslednje pozicije.
 
A i naše 5.mesto te godine je zasigurno doprinelo da se Hrvatska probudi iz mrtvih,i,na kraju krajeva,da postane glavni favorit za pobedu ove godine.
 
Mislim da je ovo sa Hrvatskom, individualni slucaj. Pa bio je ispod crte za Doru
 
Back
Top