gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2024: Olly Alexander - Dizzy

Zanimljivo, dopada mi se zvuk. Voleo bih jači prelaz u refren, ne odskoči mi dovoljno kako očekujem.
 
Meni se ovo sviđa, želim je ponovo slušati. Iako ne mislim da ima neki potencijal za veći plasman.
 
Mene otkad sam čuo onaj snippet refrena, a pogotovo sad kad je cijela izašla, proganja činjenica da me neodoljivo podsjeća na neku ESC pjesmu od prije tipa 20-ak godina, ali nikako da dokučim na koju
 
Ovo nije klasična pesma za esc baš je ostao dosledan sebi, kao da je pravio za album.
Mislim, ja volim ovaj zvuk i njega kao artista i kao neko ko godinama sluša njegovu muziku meni ovo nije ispod očekivanog.
Plus ima harizmu, privući će publiku.
 
Očekivala sam mnogo više od Ollyja, fina je pesmica, ali mislim da je ovo nekonkuretno. Moguće je da će na harizmu izvući pesmu nastupom, i da će ga žiri ispoštovati zbog imena, pa ne završe na zadnja 2-3 mesta, ali ne bi me iznenadilo da se to desi. Šteta.
 
Skroz kul pjesmica, refren pogotovo
Istina da ne zvuči baš konkurentno za esc, ali dobro, ovako za poslušat skroz super, i nadam se da će imat i dobar nastup
 
Ja očekivao čudo ... najavljivali ga strašno nešto , rekoh evo još jedne pobede za UK ili bar top 3...

Pesma je korektna iako ništa specijalno, a ovaj mrdoguz će predpsotavljam da ima osmišljen i dobar nastup što bi moglo da podigne sve za relativno bolji skor.
 
Meni je isto skroz okej i fina pesmica i verovatno bismo teško našli osobu kojoj je ova pesma aktivno odbojna ili neslušljiva, ali isto tako ne mislim da je konkurentna u smislu da ne vidim kako će da podstakne nekog da glasa baš za ovu pesmu pored svih drugih pesama ove godine.

Mislim da će dosta ljudi imati ovu pesmu negde od 10. do 15. mesta u svom ličnom poretku (kod mene će najverovatnije tu negde biti), ali to nije baš dobro. Ako si jednoj osobi najbolji od 37 pesama, a drugoj najgori, to je 12 poena. Sa druge strane, ako obe osobe misle da si simpa, ali te rangiraju na 11. mesto od 37, to je 0 poena.
 
Dobra pesma ali bez ikakvog takmičarskog karaktera. Kako već rekoste, ovo će velika većina rangirati ns neke pozicije od 7. do 10. mesta i malo ko će glasati.

Mene otkad sam čuo onaj snippet refrena, a pogotovo sad kad je cijela izašla, proganja činjenica da me neodoljivo podsjeća na neku ESC pjesmu od prije tipa 20-ak godina, ali nikako da dokučim na koju

Meni refren malo vuče na Takasu
 
I opet ce biti negde medju zadnjih 5.......
Ne tvrdim da će da se desi, ali postoji šansa da ga žiri malo pogura pa da na kraju završi negde oko 14-18. mesta. Veliko je ime i pesma je vrlo radio friendly + će najverovatnije imati dobar nastup. Ali da, bottom 5 je takođe realan scenario.
 
Meni je ovo fino, ne smeta mi ali daleko od toga da me je oduševio..
 
Svidja mi se pesma ali vise je kao pozadinska muzika u nekom kaficu. Totalno impotentna.
 
Back
Top