gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2024: Olly Alexander - Dizzy

Meni ovo pomalo ima vajb eurodance muzike 90ih. Zanimljivo mi je da se 90e izgleda vraćaju kroz muziku kao što je bio slučaj za 80ima. Prvo austrijska pesma, pa Keiino na MGP su imali isto taj vajb, i sad ovo.
 
Meni je ništa specijalno po tizeru iskreno, dobro će da prođe od žirija pošto je UK i zato što je on Olly. Ali već viđeno do sad na ESC, nekako mi je dosadno. Ali hajde videćemo kad izađe cela, možda i bude dobra. Za sada mi deluje da definitvno ništa od pobede UK ni ove godine.
 
Nit sam cuo Teaser, niti cu, nisu teaseri nesto za formiranje cele slike pesme ali imam ocekivanja od Ollija s obzirom da njegov bend usoesan i da imaju kvalitetne pesme. :3 Ma i da je pesma mid range vicu srecan i podrzavajucu, samo da Ukrajina ne pobedi. 🤣😂
 
Zvuči ok, ali obično. Podsjeća me malo na Houdini Due Lipe, a ta me pjesma iritira, nemam pojma zasto.
 
Ako ništa drugo britanska pesma od prošle godine se i dalje vrti na radiju.
 
Odličan tizer, baš zvuči retro u dobrom smislu. Može ovo biti fino, Olly je svakako iskusniji izvođač od Mae, tako da verujem da može do solidnog rezultata.
 
Ma zna Olly da nastupa i da zavodi masu, ja svedočio kad je bio na Exitu da je super.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Koliko jedva čekam da čujem cijelu, odlično zvuči refren
 
Možda da sačekamo da izađe više od 15 sekundi pesme pre nego što nešto proglasimo flopom? Meni zvuči vrlo radio-friendly recimo.

Prošle godine je izašao prvi minut Tattoo na sajtu SVT i ljudi su govorili kako je underwhelming, pa je na kraju pobedila 😂
 
S obzirom kako je prosao Night Call album, imam... rezervacije ali ako bude iole dobro zvucali kao celina onda cu verovatno da gotivim pesmu.

Sigurno live nastup nece biti gori od one prosle godine sto izasla sa noktima kao Eye-Eye i jednako "kvalitetnim" vokalom. xD
 
Možda da sačekamo da izađe više od 15 sekundi pesme pre nego što nešto proglasimo flopom? Meni zvuči vrlo radio-friendly recimo.

Prošle godine je izašao prvi minut Tattoo na sajtu SVT i ljudi su govorili kako je underwhelming, pa je na kraju pobedila 😂
Ne znam koji suto ljudi potcenjivali Loreen, niti sam slusao minut, prvi put kada sam video i cuo nastup pretpostavio sam odmah u februaru da ce pobediti, zvucalo je kao nesto sto definitivno moze pobediti..

Sto se tice Britanca, oni svake godine imaju "hit" fanovi vole i djuskaju uz njihove jeftine tralala pesmice i svake godine dozive istu sudbinu uglavnom su tu ili dupla nula u finalu ili po koji bod, ovo mi zvuci slabije dosta od prosle godine kada su fanovi voleli pesmu i ocekivali da ce kod publike makar to lepo ili solidno proci, ovo zvuci bas kao prosek i kao pesma koju i kada budem cuo celu ce mi biti bzv i nekonkurentna za veci plasman od bottom 3 u finalu, sto i sleduje svake godine Britancima...
 
Back
Top