gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2024: Olly Alexander - Dizzy

Ovde imam baš velika očekivanja. Ne bih se bunio da pobede na kraju.
 
Top 3 u finalu vrlo realno 😍
Прејако, мени на прво слушање тизера као и за Емберс, значи 20. и наниже 😂
Али чекам цијелу наравно
 
Oni meni inace u poslednje vreme salju skroz ok pesme, neke bas i dobre ali nastupi im budu katastrofa. Osim Sema cija mi je pesma bila tu i tamo, ali je pokidao uzivo.
 
Vreme je da i oni urade nesto na ESC nisu nista dugo .
 
Poslušao sam..

Čoveče, paa ti Britanci baš obožavaju taj čuveni za njih bottom 3, mislim mogli bi možda za promenu da naprave i nešto što je za 19.mesto(ne računam onaj incident 2022.godine, jer svi znamo zbog čega su osvojili 2.mesto sa onim hororom i kršem)
 
Deluje zanimljivo ovo. Izgleda se Britkši napokon dozvali pameti i odlučili da se prestanu blamirati
 
Deluje zanimljivo ovo. Izgleda se Britkši napokon dozvali pameti i odlučili da se prestanu blamirati
Ijuuu kakav ti je to avatar, Miro veštice ti li sii?? Pu pu puu daleko biloo..

Što se tiče dozivanja Britanaca pameti hmm.. kako da ti kažem oni su bili u vrhu na kladionicama i prosle godine cak i u mesecu maju, kladionice njih vole, cesto kao prosle godine i fanovi šatro odusevljeni ali onda dodje glasanje u finalu žirija publike ii.... nastavak već znamo svi.. :)
 
Pa oni se ne blamiraju odavno, samo što su dosadni uglavnom.
 
Toliko tesko poverovati da je nesto sto se tebi ne svidja drugima dovoljno dobro i adekvatno za visok plasman?
Nema šta da poverujem ili ne, imam svoj stav i muzicki ukus, meni je to grozno tebi je to možda savršenstvo i pesma koja treba da pobedi, svako je jedinka za sebe i razmislja svojom glavom.

Ne namećem nikome svoj stav, ne želim onda ni da bilo ko se meša meni u moj i nakači u komentarima.
 
Super mi zvuči ovaj isječak! Ima neki nostalgičan zvuk, kao neka pjesma s ESC-a tamo dvije tisuće i neke godine, ali ne u lošem smislu
 
Back
Top