ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

Koliko ova pesma vozi. Vozi, Nozzy Bossy! Imam 4 pesme koje želim da pobede lol

 
Kako je uopće onaj krš iz 2017. uspio tamo pobijediti? Kakvu sreću imaju što su tad bili domaćini.

I još mi je uvijek šokantno da su 2012. bili predzadnji na tvt u polufinalu 😳
 
Situacija s Maruv i blokiranje telefonskih linija za sve osim Mariju Jaremčuk 2014. kao najdraži ukrajinski skandali 🙏

A mi ovdje mislimo da je big deal kad Nina Kraljić pijana divlja po Twitteru ili kad Maja Nikolić šalje forumašima fotografije Danice Krstić sa i bez mikrofona u DM na IG-u

08CDB82D-4B70-48AD-93C5-CC47EA50BE80.gif
 
Ono sranje iz 2010. bez konkurencije, ali od skorašnjih definitivno tragikomedija s Maruv.

Pa i 2020. je učešće Go_A bilo upitno zbog finansija, bukvalno nijednu mirnu godinu nisu imali.
 
A kad je ono trebao ići neki pjevač koji je pobijedio pa oni ga šutnuli i nekoga drugog poslali? Jel to 2010. ili 2011.?
 
Stalno miješam skandale Ukrajine i Bjelorusije, znam da su ili jedni ili drugi nešto isto sa pjesmama mijenjali 2013, vjer Bjelorusi.
A onaj Alekseev je trebao u Ukrajinu 2018, pa ga nešto nisu primili, pa se prijavio u Bjelorusiji. Jbt koji skandali
 
Ukrajina, Bjelorusija i Moldavija naša tri blaga. Jedna snečirana, ostale nam još dvije
 
Znači Alina i njeni preci neće vidjeti Torina, osim ako joj Džamala ne postavi neprijatno pitanje pa da se 'opere' zbog jakne
 
Nisu oni krivi, radijacija iz cernobila utice i na rad mozdanih celija, hipofize i hipotalamusa
 
Znači Alina i njeni preci neće vidjeti Torina, osim ako joj Džamala ne postavi neprijatno pitanje pa da se 'opere' zbog jakne
pitanje će biti : Čiji je Krim ? :ROFLMAO:
kad bude odgovrila kao i Maruv da je Krim ukrajinski, da bi Jamala doživela monetalni orgazam.... a čak i kad bi je odabrali kao i Maruv neće ići u Torono jer ta banderovska faši- klika koja trenutno vlada u Kijevu iskopaće joj bilo šta kao što su i radili sa Maruv.
Maruv inače danas ima odličnu karijeru u Rusiji.
 
Ono sranje iz 2010. bez konkurencije, ali od skorašnjih definitivno tragikomedija s Maruv.

Pa i 2020. je učešće Go_A bilo upitno zbog finansija, bukvalno nijednu mirnu godinu nisu imali.
Mislim da je 2013. sa Zlatom bila mirna.
 
Pustiću da mi bruji u pozadini, ali da gledam svih 4h šanse nema.
 
Cloudless su baš loši, da nije vatre i silnih vatrenih efekata izgledalo bi mrtvo na sceni. Pesma je dosadna.
 
Back
Top