ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

Ništa onda, uraditi neki opasan revamp da se ne primeti da je pesma već postojala i poslati Samo da rata me bude, pa možda i pobedimo😂
 
Ako ikako može da se Evrovizija pretvori u festival opela i da narednih 20 godina oplakujemo ukrajinske žrtve. Krenuli smo sa Ruslaninom odom Narandžastoj revoluciji, nastavili godinu kasnije sa Razom nas bahatom, odali pomen i upalili sveće Džamaletoninoj pokojnoj naci babi, oplakali starost nane Stefanije, red je da odamo pomen i ostalima. Sledeće godine Srbija da šalje neki progresivni metal naslova "Grešni smo, oprosti"
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Auuuu ovaj komentar je ogavan, naci babe?
Ovi bi trebalo i prijaviti.. 😱😱 Ali neću..
🥺
 
Sto se tice organizacije najbolje da organizuje neko iz big 5, UK pre svih posto su bili drugi. Ako organizuje neko van big 5 jel to onda znaci da cemo imati 27 finalista? Zamislite koji bi meltdown bio da zemlja domacin ne prodje u finale
 
Pa ne mora to da znači. To što je neko organizator ne znači da automatski dobija i direktan plasman u finale. Dobija samo organizaciju.
Zato organizaciju i ne treba davati onima koji u finale ulaze jednom u 6-7 godina. :LOL:
 
Pa ne mora to da znači. To što je neko organizator ne znači da automatski dobija i direktan plasman u finale. Dobija samo organizaciju.
Zato organizaciju i ne treba davati onima koji u finale ulaze jednom u 6-7 godina. :LOL:

Posto u eri moderne Evrovizije nismo imali situaciju odbijanja domacinstva, mislim da, ukoliko bi UK bila domacin, da bi bilo kao i da je pobedila - srce u logou bi bila njihova zastava, voditelji i interval aktovi njihovi (i Kalus naravno kao pobednik), razglednice bi se snimale u toj zemlji.

Kada bi se pravila neka pola-pola prica, samo bi zbunjivalo ljude i verujem da ne bi imalo pozitivan uticaj na sou, npr Ukrajinci da vode ESC usred Londona. Ako ga prepuste, mislim da se prepusta ceo, naravno Ukrajina ce biti direktno u finalu.

Organizacija kao takva ipak treba da bude prepustena domacinu i u znaku domacina, cak iako nije nuzno proslogodisnji pobednik.
 
Pa i ja mislim da bi sve bilo u znaku domaćina. Eventualno možda pozovu nekog ukrajinskog izvođača za interval act (osim Kalusha) i to bi bilo sve.
 
Bilo bi posteno da za ovakve situacije samo big 5 zemlje budu u opticaju za domacinstvo. Zbog toga valjda i imaju te povlastice, da bi oni povukli kad je kriza.

Inace, britanski mediji spominju Belfast kao potencijalno mesto odrzavanja.
 
Inace, ukrajinski ministar spoljnih poslova se izvinio Poljskoj sto im je ukrajinski ziri dao 0 😂

Al ne, to tako sve treba da bude, nema politike nikakve 🤡
 
Stvarno, neke nacije su jednostavno netalentovane za neke stvari ocigledno
 
Pa i ja mislim da bi sve bilo u znaku domaćina. Eventualno možda pozovu nekog ukrajinskog izvođača za interval act (osim Kalusha) i to bi bilo sve.
Nekog, čuj nekog? :D

Inace, ukrajinski ministar spoljnih poslova se izvinio Poljskoj sto im je ukrajinski ziri dao 0 😂

Al ne, to tako sve treba da bude, nema politike nikakve 🤡

Jel možeš link da postaviš, ili izvor, interesuje me da pročitam? :)
 
Stvarno, neke nacije su jednostavno netalentovane za neke stvari ocigledno
Mi hvala bogu imamo na sta da se lozimo hehe

Samo prosle nedelje Jokic MVP u stali, Djokovic pobedio u Italiji, Konstrakta TOP 5.

Za sve nas majka rodila
 

Ovo je njegovo lično mišljenje iskazano na društvenoj mreži...
On nije vezan ni za Evroviziju, ni za žiri u Ukrajini koliko vidim..
A i to što on zagovara u ovom stavu, zapravo se i nije desilo, tako da je to njegovo lično negodovanje..
I baš bi trebali da pohvalimo ukrajinski žiri (za "netaktičko političko" glasanje), zar ne?
 
Zasto branis neodbranjivo?
Šta branim?
To što Ukrajinski žiri nije glasao zapravo za najbliže prijateljski zemlje i što je neki tamo čovek, čija izjava za samu Evroviziju ima čak manju vrednost od tvoje i od moje jer vrv i nije fan festivala 😂 (izvinjavam se gospodinu Tkachenku ako grešim), rekao da je trebalo da bude drugojačije.. :D
Stvarno te ne razumem? 🤐
 
Back
Top