ua Ukrajina 2023: TVORCHI - Heart Of Steel

Ovde u klubu su prenosili sa BBC komentarima i u jednom trenutku je čovek rekao da se ne zaboravi da u Ukrajini još uvek traje krvavi rat, što nažalost i jeste tako.. :(
A inače ne znam šta ti znači prosek, i zašto ovo ne bi bilo za žiri, koja si merila upotrebio..
I šta to treba konkretno da znači? Inače smo svi mi kolektivno pali sa kruške, pa ne znamo da tamo i dalje traje rat. Najbolje bi bilo proglasiti ih onda za doživotne pobednike i otkazati ESC, ako ćemo po toj logici. Tom narodu tamo što tragično strada baš mnogo u životu znači uspeh Ukrajine na ESC-u ili u bilo kom drugom segmentu.

Pesma je prosek jer se ne ističe, najobičniji je radio hit, dosta instant, vrlo neinspirativan i "amerikanizovan". Eto, nadam se da si zadovoljan odgovorom.
 
Jezivo mi je da su ovi 6. završili, a ako se rat nastavi i slijedeće godine, a oni pošalju konkurentnu pjesmu(jer ova to nije), opet bi mogli pobijedit, to mi je još jezivije 😬
 
Nazalost ocekivano. Doduse ocekivao sam 200 poena na tvt, ali nije da su bili daleko...
 
Pa vala da su ove godine poslali Jerry, ne znam bas dal bismo sad imali meltdown zbog Lorijen
 
Alal im majka.. Kako volim ovaj duo, ovu pesmu, ovaj futuristic performance.. 👊💙💛
 
Veoma nezasluženo, drugu godinu zaredom. Ali ovo je i bilo za očekivati, 6 miliona raseljenih Ukrajinaca po Evropi je učinilo svoje i to će nas čekati svake godine. Da postoji pokriće u vidu pesme koja to zaslužuje, ne bih imao ništa protiv. Ovako je prosto bedno.
 
Očajna pesma, očajan nastup. U normalnim okolnostima ovo nije ni za finale. Zanima me samo otkud im usred rata novac za onolike efekte u nastupu?
 
Imam osećaj da će dogodine Vidbir biti SAVRŠEN!
 
Da nas ne zabole oci od plavo zutih boja u srcu evroviziije narednih godina...svedska, ukrajina, ukrajina, svedska, pa opet ukrajina i tako dalje....:) neki mucenik ce se ubaciti izmedju malo da se osvezi
 
Osećam da će Vidbir 2024 biti dobar!
Jačih autora malo, malo vokala boljih, privući izvođače različitog žanra...
 
NJih neko finansira i potencira da ucestvuju na Evroviziji, jer fascinantno je da oni u sve ovo ulazu u katastrofalnoj ekonomskoj situaciji, i ratnoj situaciji.
 
Back
Top