ua Ukrajina 2023: TVORCHI - Heart Of Steel

Ali kako je pojačan zvuk pesme, da se ne čuje šta čovek priča.. 😔

Stajling je perverzija... 👌💙💛
 
Stajling mi i ovde WTF, dobar je vokalno. Mislim da je ovo za neki TOP15.
 
Outfiti odlični, vizuali takođe 😍 pesma ništa spec ali ovo je sasvim solidno
 
Put TVORCHI-ja do Liverpula

 
  • Love
Reactions: Mrm
@Majsta94

Jel si zadovoljan sa 🇺🇦? Znam da ti je u top 10, pa zato...
Mislim, nismo videli drugu probu, ali do sada?
 
Pesma mi je ok. Generalno nije losa ali dosta slabija od onoga sto smo navikli da cujemo od Ukrajine. Nastup mi se svidja (vizuelno). Kad se sve uzme u obzir, neki donji deo top 10 bi bio ok, sve preko toga bi bilo precenjivanje.
 
Y4m9vGV.jpg
 
Mnogo mi se svidja obleka, bukvalno bih nosio. Ali udavise me danas sa pricama o ratu. Znamo koliko je lose, tuzno je to sto se desava, ali dajte neke druge teme malo...
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Pa koje druge teme kad im padaju bombe na glavu svaki dan...
 
  • Like
Reactions: Mrm
Nadam se minimumu objektivnosti žirija, koji ne bi ovo smeo da rangira iznad nekog 15-17. mesta. Stajling je među najboljim ove godine, ali nastup i pesma su suvi prosek. Definitivno strahujem od tvt-a.
 
Nadam se minimumu objektivnosti žirija, koji ne bi ovo smeo da rangira iznad nekog 15-17. mesta. Stajling je među najboljim ove godine, ali nastup i pesma su suvi prosek. Definitivno strahujem od tvt-a.
Ovde u klubu su prenosili sa BBC komentarima i u jednom trenutku je čovek rekao da se ne zaboravi da u Ukrajini još uvek traje krvavi rat, što nažalost i jeste tako.. :(
A inače ne znam šta ti znači prosek, i zašto ovo ne bi bilo za žiri, koja si merila upotrebio..
 
Pesma mi je samo ok, nastup dobar, mozda bi mi bilo bolje da ima vise deonica na ukrajinskom.
 
Za mene je strasna cinjenica, da rat i dalje traje, a Ukrajinci svugde prisutni.
Danas procitah da predsednik dolazi na finale u Liverpul, sorry ali ja to ne mogu da shvatim, zemlja ti u ratu, a ti je napustas i ides na finale ESC-a.
Sve mi je ovo postalo uzasno, svakako sam solidaran sa Ukrajinom i zna se ko je ovde agresor, a ko zrtva, ali sto je previse, previse je 🙄🙄
 
Za mene je strasna cinjenica, da rat i dalje traje, a Ukrajinci svugde prisutni.
Danas procitah da predsednik dolazi na finale u Liverpul, sorry ali ja to ne mogu da shvatim, zemlja ti u ratu, a ti je napustas i ides na finale ESC-a.
Sve mi je ovo postalo uzasno, svakako sam solidaran sa Ukrajinom i zna se ko je ovde agresor, a ko zrtva, ali sto je previse, previse je 🙄🙄
Kako dolazi kad je Ebu odlucio da ne citaju ni njegovo pismo? To bi bila ocigledna politizacija Esca sto nije priroda Esca.
 
Danas sam video neki naslov, ali ne tvrdim da je to tacno, moguce da je neki fake news 😉
 
Pa tehnički niko ne može da mu zabrani da kupi kartu i sedi u publici. To što će on verovatno to da koristi da daje intervjue, slika se sa ljudima i drži slovo van scene po hodnicima i ulicama je druga stvar.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top