ua Ukrajina 2023: TVORCHI - Heart Of Steel

TVORCHI u Amsterdamu

 
  • Love
Reactions: Mrm
Ma TVORCHI je... Nemam reči, kakav video.. 🤩😍 Duo TVORCHI je nešto neverovatno.. Zadaju domaći zadatak, podižu konstantno lestvicu, stepenik po stepenik i TVORCHI nas gleda odozgo.. 😌🇺🇦💙💛
 
Da li smo to @Mrm i ja jedini na forumu kojima je Ukrajina u top 10 ove godine? 🤔

Voleo bih da ova pesma ostvari neki solidan rezultat, ali su reakcije ljudi prilično mlake. I dalje se nadam top 15 plasmanu, pošto je jury-friendly pesma i Ukrajina ima vrlo solidan televote svake godine.
 
Evo malo informacija o spotu za remiks verziju. Spot je snimljen tokom noći u tzv. Ukrajinskoj kući u Ulici Khreshchatyk u Kijevu. Od večeri do kraja policijskog časa, ovo zdanje je pretvoreno u centar moderne rejv kulture, gde je TVORCHI okupio 60 plesača koji su postali jedno u hipnotičkoj koreografiji. Oni podsećaju da je njihov muzički rad posvećen ljudima čeličnog srca koji nastavljaju da se bore jedni uz druge.​
 
Neke zemlje stvarno treba da se zapitaju sta rade i traze na Evroviziji. Ukrajina koja je u ratnom stanju uspeva da organizuje odlican NF u metro stanici i uspeli su da snime remiks verziju do policijskog casa, skidam im kapu na tome!
 
Dobro, duo TVORCHI je sa iskustvom, nije od juče, imaju i albume za sobom, singlove, spotove, oni nisu brzopotezni projekat za ESC, tako se ni ne predstavljaju i ne nose... 😉💙💛🇺🇦
 
Fotke sa prve probe (Foto: Sarah Louise Bennett, Corinne Cumming / EBU)

Vt94foc.jpg


wRc75tJ.jpg


MLQlJfw.jpg


U1lyThq.jpg
 
  • Love
Reactions: Mrm
Ocekivano super izgleda, ali stvarno se nadam da nece biti precenjeni zbog publike....
 
Kako će TVORCHI da prođe sa žirijem, ima da pljušte dobre ocene, sa svih strana... Mislim da će naš žiri ove godine 🇺🇦 rangirati jako visoko...
 
Sad da sam ja Mrm popljuvao bi sad ovo jer mi se ne sviđa baš pjesma, ali pošto sam ja naravno uvijek realan, reći ću da fotke izgledaju super i da oni imaju smisla za modu definitivno
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Imam osećaj da će mi biti broj 1... 😮

TVORCHI, Blanca Paloma, TEYA & SALENA će se prema očekivanjima tesno boriti za mesto broj 1 kod mene izgleda...
I Familja Kelmendi je vrlo blizu čini mi se... Ima ih još, ali kaskaju malo iza..

Loreen i Marco Mengoni su objektivno tu, oni ne mogu biti moj lični broj 1 ove godine... :)
 
Last edited:
Back
Top