ua Ukrajina 2023: TVORCHI - Heart Of Steel

Ne znam, meni nije. Nije bila ni Stefanija doduše, pa je bila 4. kod žirija. Ukoliko se ovo ne spusti adekvatno, plašim se da ćemo svake godine gledati Ukrajinu kao pobednika, makar slali predstavnike koji samo stoje na sceni, jer je tvt dominacija postala žalosna realnost. Koja je onda poenta učešća bilo koje druge države? Mislim da ESC-u u ovom momentu nije u interesu pad kredibiliteta, ionako je isti već poprilično poljuljan.
 
Ama ljudi skoro cela Evropa se ohladila od Ukrajinaca, mnogi ih čak i mrze lol to što dobiju od izbeglica i Litvanaca i to im je
 
Ukrajina nikad ne pokvari revampom. Za razliku od mnogih drugih. Ali od fenomenalnog dua TVORCHI nisam ni očekivao manje. I spot je super., 🤩💞
 
Meni se malo popravila (za 2-3 mesta). Svidja mi se to sto su novo ubacili.

Svejedno sam i dalje za to da ucestvuju revijalno.
 
Ukrajini fali jos osmo i deveto mesto, da kompletiraju sva mesta iz top 10 na ESCu.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Mislim da bi Ukrajini mnogo bila još jedna pobeda i da ukoliko stvarno ovo bude pobedilo ja prestajem da pratim Evroviziju jer ova pesma zaslužuje da bude na dnu.
 
1200px-UA-TE_Ternopil_Buran_18-06-16.JPG


Brod je isplovio iz Ternopila, na jugozapadu Ukrajine!
Natovaren svim i svačim, ali nadasve talentom.
Iz ratom ophrvane istočnoevropske zemlje, kreću polako put zapada, legendarni duo TVORCHI!
Svašta se o njima već danima pripoveda, ali Andrii, iz omanjeg mesta u Ternopoljskoj oblasti, sa svojim saputnikom iz daleke tople 🇳🇬, Jimohom, plovi i plovi, ne osvrće se, i "za manastir ne brine" ...tragovi im ostaju zameteni u snegu, ali hrabro grabe napred..
Znaju koliko znaju, ništa im nije strano i ne love u mutnom.. Ne skrivaju se u žbunju, ne osećaju zebnju i imaju zacrtan put sa kojeg ne skreću. Duo TVORCHI je naoružan strpljenjem i iskustvom, tu su da se pokažu i dokažu koliko vrede..
Samo im je nebo granica i dok se sa PLAVOG 💙 Dnjepra polako uzdiže jutarnja magla, probija se 💛 ŽUTO sunce.... Brod iz Ternopila plovi, stanke nema... 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 
Back
Top