ua Ukrajina 2023: TVORCHI - Heart Of Steel

Što se tiče Stefanije kao remek dela muzičke umetnosti, samo da podsetim da ta pesma nije pobedila čak ni u Ukrajini. Pesma jeste dobra, ali ne toliko da bi pobedila. A njihov nastup u Torinu mi je tek bio bezveze
 
Slazem se. I ne moze me niko ubediti da nisu pobedili zbog ove teske situacije. Meni se pesma dopada, ali ovaj rezultat nije samo plod njihove pesme. Zato sam smatrao da te godine njihovo takmicenje je besmisleno i da su trebali da dobiju svojih 10 minuta (ne 3) u revijalnom delu. Pa tako i ove godine. Opet se nece znati da li ce njihov rezultat biti koliko-toliko realan.
Licno. Ova pesma mi je slabija, ali je ne smatram da je losa. Jedino sto mi je nekako ravna.
 
Pa rat nema sanse da se zavrsi do pocetka ovogodsinje evrovizije, tako da svasta mozemo da ocekujemo
 
Izlaze svima na nos i jedino sto je odvratnije od same ove propagande je sam rat
 
Hrvatska je ušla u eurozonu i Schengen, uveli smo euro kao službenu valutu i time postali pravi europski guzičari, Zagreb 2024 😍
Kad ste usli u EU Balkan imao najvecu ESC katastrofu, nadam se ne opet 😬
 
Posle jučerašnjih izbora nije mi više broj 1, ali drži se kao broj 2... :)
 
Minipop

A01og2P.jpg
 
  • Love
Reactions: Mrm

Kakva im je nova pesma i spot, znači ovaj dvojac.. ❤️😍🤩
Želim ovo zeleno odelo...
 
Revamp boli glava, dodali malo ukrajinskog na kraju bridge-a i izmenili instrumental pri kraju (po mom mišljenju sad je gore od prvobitne) i to je to..Najgore što se neko primio i evo ih vratiše se na 2. mesto, prestigli Finsku..

 
Čim sam video nove poruke u ovoj temi znao sam da je Ukrajina promenila pesmu i to nazvala Eurovision version...
 
Nova verzija odlicna. Sad su i def. pobednik televotinga, na kraju vrv 2. jer će žiri da pogura Švedsku.
 
Back
Top