ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

Sasvim očekivani ishod u Krajini. U pesmi je sve dobro osim besmisla iz rep deonice, sad su šatro Ukrajinci postali eksperti za rep i evo ih svake godine s tim. Dosadilo brate.
Uzgred kad bi pobedili mislim i doslovno da bi to bio predzadnji ekser u esc kovčeg.
 
A ozbiljno, ova devojka mi je kul i super peva i odlicno se krece po sceni, pa to lice… Ali ova bucmasta kao je nema pojma gde se nalazi, kao da mi je iz nekog crtanig filma ispala 😂
Samo što je ta bucmasta zapravo kao izuzetno popularna u Ukrajini i sire i Jerry Heil 2 puta vec bila sa super pesmicama i nije pobedila iako je prosle godine zasluzila da pobedi, zato je ove godine i pobedila, jer je bila u duetu prvi put sa tom "bucmastom"..

Cak je ona ovog puta njoj i izvadila pesmu, sigurnija je vokalno bila od Jerry Heil.
 
Koji bedak kada ti je ukrajinska pesma iako ne slusas taj fazon dobra poput Češke i u vrhu(do duše Češka mi se još bolje kotirala na mojoj listi) a moliš Boga neee, nee nikako da ne pobedi Ukrajina, sa jedne strane ako pobedi ne možeš hejtovati jer nije tako loša pesma kaoo, a ako ne pobedi si srećan uhh dobro jee samo kada nije Ukrajina..

Lakše mi bilo 2022.godine tada nisam voleo pesmu Ukrajine, pa sam navijao protiv Ukrajine(a zaa Srbiju, Švedsku, Portugal i Holandiju), a ove godine ne mogu hejtovati toliko pesmu kao pesmu..
 
Uživo nastup i Litvaniji, dobre su bile!


alyona alyona je CARICA!
 
Ukrajinski javni servis će svake subote prenositi reprizu nacionalnih finala i to sledeće:

Eesti Laul
Supernova
Eurovizija.lt
Das Deutsche Finale
Festival da Canção
Uuden Musiikin Kilpailu
Benidorm Fest
Sanremo

Očekivano, neće prenositi PzE (ne bih ni ja da sam na njihovom mestu), ali ni Doru, iako su na Dori bili u žiriju.

 
Ukrajinski javni servis će svake subote prenositi reprizu nacionalnih finala i to sledeće:
Očekivano, neće prenositi PzE (ne bih ni ja da sam na njihovom mestu), ali ni Doru, iako su na Dori bili u žiriju.
На небитном каналу Суспиљне Култура, који нико не гледа, аналог нашем РТС3 који је национални а стављен на тамо негде 97 позицију.
 
Ja ne razumem dopadljivost ove pesme, volela bih (iskreno, bez cinizma) da mi neko obrazloži. Mislim, simpa je refren ali mi je nekako RTS 90e. I plus taj sveopšti katolički vajb nalazim traumatičnim iako potičem iz bezbožničke porodice. Ali zanima me šta ostatak progresivne Europe sa hrišćanskim odgojem vidi u ovome.
 
Meni Alyona bas simpaticna. Generalno nisam fan gojaznih ljudi ali devojka bas cool. Talentovana za repovanje a i, iskreno, bolji vokalista od Jerry. Maltene je sama pevala svaki refren.
 
Generalno nisam fan gojaznih ljudi
Real Housewives Bravo GIF
 
Back
Top