ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

Meni je i dalje rijetko antipatična, ali to nema veze s kilama.
A Mihai je odavno skrenuo, stara priča
 
Fina pesmica, lako udje u uho refren, gojaznica mi je diskutabilna ali sve u svemu pristojno, i više od toga.
 
U ovoj pesmi mi samo refren svidja, stvarno je super, hitičan je i radi na prvu.👍
S'druge strane strofe, rep deo, nepostojeća konekcija izmedju njih dve na sceni, neharizmatične devojke, to mi je sve baš, baš loše. Ukrajina je majstor da na ESC-u nastupom podigne pesmu ali definitivno meni se sem refrena u ovoj pesmi ništa ne svidja. Vizuelno nastup na Vidbiru neću ni komentarisati, ne vidim ga.
 
Last edited:
Bogami Džerika i aljonče aljonče ne čase časa, Litvanija, protegla se ukrajinska zastava ulicama Viljnusa odavde do u nedogled, pa Švedska pred MF finale, Stokholm malo, đuskavac sa Mariom Sur. evo ih sad u Estoniji.. A sezona Pre party-ja još nije ni na vidiku.. 😌
More, moliće se majci Terezi i Divi Mariji u maju i ko neće.. 🙏🤭
 
Minipop

3RRwX49.jpeg
 
Naravno da neće, ali nažalost, nećemo ih se otresti iz top 10 u skorije vreme, šta god slali.
 
Ne verujem ni ja u pobedu, iako je ove godine zaslužuju više nego ikad lol
 
Sa toliko miliona izbeglica po Evropi i jakom pesmom oni su prvi u redu za pobedu ako se ne izdvoji jasan favorit nakon proba.
 
Sta mislite, ko ce biti domacin ukoliko Ukrajina pobedi? Da li ce ici drugoplasiranom ili ce to mozda uzeti neka Francuska, Spanija ili Nemacka?
 
Pa u tom slučaju bi Francuska bila drugoplasirana i rešen problem. ;)
 
Oni će prepustiti komšijama i opet idemo u Pariz. :D
 
Back
Top