ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

Ukrajina je ove godine bila zaboravljena kao zrtva rata, vise ne mogu da igraju na tu kartu i nisu u centru evropske i svetske paznje prosto... Dobili su sazaljenje i pobedu i to im je to.. sad mogu na glasove dijaspore da izvlace top 5 kod televotinga i to im je
Tesko da su od dijaspore dobili preko 300 poena.
 
Naravno da jesu, dijaspora glasa orkestrirano u manjem ili vecem broju vec trecu godinu uzastopno, doduse kad su pobedili glasali su svi zivi za njih. Zbog ovakvih zemalja glsanje publike nije nista legitimnije od glasanja zirija.
 
Ova pesma bi bila svakako u top 3 tvta, sad dali je dijaspora pomogla da bude 300+ mozda ali uopste ne mislim je na isti stupanj organizovanog glasanja kao za Izrael.
 
Ova pesma bi bila svakako u top 3 tvta, sad dali je dijaspora pomogla da bude 300+ mozda ali uopste ne mislim je na isti stupanj organizovanog glasanja kao za Izrael.
Mislim da su Ukrajinci itekako organizirani, Tvorchi skoro 200 bodova publike dobio, sad su opet masovno glasali sami za sebe plus ova pjesma je puno bolja nego prošlogodišnja, tako da su i casualci se pridodali i eto ti 300 tvt bodova, slijedeće godine očekujem sličan scenarij ako pošalju dobru pjesmu, Ukrajinci su takvi da se nikad neće smorit glasat za sebe xD
 
Pa svakako je logično da bi bilo mnogo manje od 300 kada se pogleda iz kojih država su dobile visoke tvt poene i uporedi sa ukrajinskom dijasporom / izbeglicama rata u tim državama
 
Odlična pesma, ali malo me smara to rimovanje make-up i fake up. Ne znam ni da li je pisac teksta znao da je ovo drugo neki sleng za mejkap, deluje mi da je slučajnost lol
 
Back
Top