ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

EBU nonšalantno stavi Ukrajinu da nastupa druga, a Izrael šesti u momentu kada se glasa od starta i kada im to najviše ide u prilog. Divno i krasno. 💀

Navikao sam na precenjene plasmane za njih, te me više i ne dotiču kao evrovizijska nacija. Bilo je ok, ali daleko od neke fantastičnosti i tolikih tvt glasova. Naravno, sada ih po Evropi ima kao žutih mrava, te će zasigurno svake godine neko zbog toga ispaštati.
 
Mene ne cudi nula jer oni ovde nemaju ni vecinsku podrsku u rusko-ukrajinskom sukobu a ni dijasporu. Za sve ove godine sukoba u UKR video sam jedna kola sa ukrajinskim tablicama u Beogradu i to je sve... bukvalno su preplavili Evropu al nas kao da su zaobisli
 
Mene ne cudi nula jer oni ovde nemaju ni vecinsku podrsku u rusko-ukrajinskom sukobu a ni dijasporu. Za sve ove godine sukoba u UKR video sam jedna kola sa ukrajinskim tablicama u Beogradu i to je sve... bukvalno su preplavili Evropu al nas kao da su zaobisli
Имаш их само се не рекламирају. Ја радим у фирми са 6 Украјинки. Дошле су за време рата овде.
 
ali kako to da cujemo ruski jezik svaki dan na ulicama Beograda bukvalno gde god se okrenes ruski jezik, a ukrajinski nigde... vrv ih ima ali ne kao u drugim drzavama Evrope
 
ali kako to da cujemo ruski jezik svaki dan na ulicama Beograda bukvalno gde god se okrenes ruski jezik, a ukrajinski nigde... vrv ih ima ali ne kao u drugim drzavama Evrope
Ne mora da znaci. Dobar deo ukrajinaca kod kuce i na ulici pretezno prica ruski ili neku mesavinu. Pre rata cak i vecina

Ja imam poznanicu iz ukrajine koja pre rata nije ni znala ukrajinski, ne znam dal je sad naucila
 
Ja ne mogu da prepoznam razliku izmedju ta dva jezika, kao ni beloruskog.
 
ja razaznajem ukrajinski.. zvuci mi kao neki mix ruskog i poljskog
 
Ma sramota bre. Kakva crna muzika, ovo se pretvorilo u politicka prepucavanja zapada i istoka, i EBU nista da uradi po tom pitanju. Da Bog da se ugasila ESC u narednim godinama.
 
Pa dobro ovo za Azovstal i nije kontroverzno, postoji mnogo gora i kontroverznija stvar koja je bila na majici Jerry Heil, to mi vec jeste poprilican problem, s bozirom da svi znamo ko je bio osoba ispisana ne njenoj majici...
 
Ukrajina je ove godine bila zaboravljena kao zrtva rata, vise ne mogu da igraju na tu kartu i nisu u centru evropske i svetske paznje prosto... Dobili su sazaljenje i pobedu i to im je to.. sad mogu na glasove dijaspore da izvlace top 5 kod televotinga i to im je
 
Ukrajina je ove godine bila zaboravljena kao zrtva rata, vise ne mogu da igraju na tu kartu i nisu u centru evropske i svetske paznje prosto... Dobili su sazaljenje i pobedu i to im je to.. sad mogu na glasove dijaspore da izvlace top 5 kod televotinga i to im je
preko 300 poena i ti kazes da su zaboravljeni 😂
 
pa kad imaju izbeglica koliko srbija stanovnika a mozda i vise... dobijace te poene i nadalje al prosto posle rata u Palestini vise nisu nikome zanimljivi sa svojom retorikom i kuknjavom...
 
pa kad imaju izbeglica koliko srbija stanovnika a mozda i vise... dobijace te poene i nadalje al prosto posle rata u Palestini vise nisu nikome zanimljivi sa svojom retorikom i kuknjavom...
sad imamo dve ukrajine na ESCu, pravu Ukrajinu i Izrael
 
А да ви пратите украјинску и руску естраду као ја, добили бисте упалу ушију. Откад је рат почели рускојезични украјински певачи да преводе своје песме на украјински и да избацују песме на украјинском...Мислим никад није касно, али је то тако неискрено. А текстови никад глупљи, имам неколико певача који су увек певали на украјинском и могу мислити како је њима сада када чују ове сад. Да не причам да је било случајева када су се Украјинци у Пољској међусобно тукли јер су мисли да су Руси јер су говорили руски. Френдли фајер. Углавном у Украјини је као у оној серији где је Зеленски глумио председника и језиво је колико сличности има.
 
Back
Top