ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

Kraj kao da gledam onaj led pod na Dori prijasnjih godina i snimanje HRT-a odozgo 💀
 
Pa ovo je wow samo zasto što je Ukrajina u pitanju. Pesma prosek, a po svemu sudeći i nastup.
 
Izvini, smešno mi što se diskusija o probi presekla ovim pitanjem. 😂
 
Pa…video sam nastup. Lep je, ali i messy. Nažalost, mislim da ovo više nema nikakve šanse da bude u top 5 kod žirija 🥲 Kod publike svakako 2-3. mesto.

Onaj deo sa proba je najlepši deo nastupa. Posla toga je onako…
 
Deo nastupa me podseća na onaj efekat koji je imao Džingiz. Pitam se kako će to izgledati na TV-u.
 
Ali ne kapiram kako nagrađivana rediteljka od 3 minuta dobro odradi 30 sekundi. 😂
 
Evo ne znam. I to nije kao da je samo jedan kadar messy, nego je u više delova messy. Aljonin izlazak na scenu, cela rep deonica je veoma neinspirativna, deo pre poslednjeg refrena kada je vizual Džeri na ekranu, baš se vidi da je pušten samo kako ne bismo videli Džeri koja silazi sa stene i prilazi Aljoni, momenat kada kamera kruži oko njih dve nije nešto efektan i onda vrlo bizaran kraj sa vizualima na podu.

Imali su dosta ideja, ali nekako izgleda zbrzano i nedovoljno uvežbano.
 
Meni je taj kraj sa podnim vizualima skroz zanimljiv.
 
Nije ni meni loš koliko se kmeči o tome, ali 90% nastupa jeste non event.
 
Pa nije loš naravno, dobar je, samo nije pobednički. Potpuno mi je nezamislivo sada da pobede sa ovakvim nastupom.

Očekivani pad na kladionicama
IMG_7324.jpeg
 
Back
Top