az Azerbejdžan 2024: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

Zato što su im pjesme bile smor lol imala je i Grčka jedva dvocifren broj bodova prošle godine
 
Pa mora se nečim i ta dijaspora animirati. Ako ih ne animira Sertab u finalu i azerski u refrenu ja ne znam šta će. :D
 
Pa koja dijaspora bi ionako glasala za pjesme poput Fade to black i Tell me more 😂
Ovo je ko da usporedimo Ktheju Tokes i Titan i očekujemo da će obje jednako dobro proći kod dijaspore jer je u pitanju Albanija
 
Ne znam kad je poslednji put ovoliko mamaca za dijasporu bilo. Opet će žiri da odluči pobjednika
Jedini kompromis koji trenutno vidim izmedju televotinga i zirija je Svajcarska. Ali evrovizija u Svajcarskoj bi imala 30 zemalja, tako da ne znam koliko bi EBU bio za to razpolozen.
 
Gde je etno ovde?
Pesma od dva tona + loš mugham na neke random momente..
Volumen glasa pevača već u studijskoj tanak, engleski (koji je 80% pesme) očaj živi.. Ovo je dobro ako bude u intonaciji uživo...

Ma bitno meni da ja mog Pekija i Makija zabavim danas, vidim vrište od smeha.. 😌😁

Za Fahrudinovu intonaciju ćemo lagano, ima vremena... 🤭
 
Last edited:
Na prvo slušanje nisam impresioniran nista posebno, plus mi je bzv ovo zavijanje, ubkvalno ubačeno čisto reda radi i preterano i prenaglašeno, hajde 2012.godine da i razumem i uklapamo se bilo je i manje prenaglašeno, plus kod kuće pevali, imalo je i smisla i pesma je bila jača, ovde je ubačeno čisto da razbije kao monotoniju, ali čak mi je možda i nepotrebno ovde..
 
Jedini kompromis koji trenutno vidim izmedju televotinga i zirija je Svajcarska. Ali evrovizija u Svajcarskoj bi imala 30 zemalja, tako da ne znam koliko bi EBU bio za to razpolozen.
Zašto bi imala 30 zemalja? Stabilnija zemlja od mnogih koji su organizovale u skorije vreme, a što se tiče skupoće, delegacije ionako idu u hotele sa 4 i 5*, našlo bi se nešto, mogu i u skromniji smeštaj, ne bi im pala kruna sa glave.
 
Jedini kompromis koji trenutno vidim izmedju televotinga i zirija je Svajcarska. Ali evrovizija u Svajcarskoj bi imala 30 zemalja, tako da ne znam koliko bi EBU bio za to razpolozen.
Ja izgleda nešto baš propuštam kod Švice jer mi je samo okej i ništa više.

Svako svom favoritu nalazi argumente za pobjedu pa tako i ja Slimanu, žiri pobjednik a publika je pokazala prošle godine sa Markom da voli jake muške balade na romanskim jezicima + Barbara (top 3 i kod publike u onakvoj konkurenciji) i Đ*n u top 3 2021. na francuskom... Ja bih rekao da idemo u Pariz, ali dobro, samo moje neko nagađanje.
 
Ja izgleda nešto baš propuštam kod Švice jer mi je samo okej i ništa više.

Svako svom favoritu nalazi argumente za pobjedu pa tako i ja Slimanu, žiri pobjednik a publika je pokazala prošle godine sa Markom da voli jake muške balade na mediteranskim jezicima + Barbara (top 3 i kod publike u onakvoj konkurenciji) i Đ*n u top 3 2021. na francuskom... Ja bih rekao da idemo u Pariz, ali dobro, samo moje neko nagađanje.
Super je da neko ume da peva dobro, samo zaboravljas da je ovo ipak prvenstveno SONG contest..
 
Ma bitno meni da ja mog Pekija i Makija zabavim.. 😌😁

Za Fahrudinovu intonaciju ćemo lagano, ima vremena... 🤭
A šta je s intonacijom kod Armenke, Grkinje, Holanđanina i slično?

Naravno da je smiješno i zauvijek će biti smiješno kad, vidi čuda, seciraš vokal, intonaciju i sve ostale detalje samo kod pjesama koje ti se ne sviđaju.

Providno + urnebesno
 
Kako sklepana pesma bože sačuvaj. Baš je bezveze pesma. Jedino što valja je deo koji izvodi Ilkin, ali mi je i to nekako usiljeno, kao da su želeli po svaku cenu da ubace taj deo, a uopšte ne ide uz ostatak pesme. Azerbejdžan NQ
 
@Marko

A Makaronče moje, slabo pratiš na satu.. Svi za koje ne znam uživo će na test tek.. Ne beri brige.. 😁🤭

A nužnost intonacije ovde i u Nizozemskoj, nebo i zemlja.. Ovde je preko potrebna, tamo i ne baš..
 
A šta je Slimane predstavio ako ne SONG?
Pa nema ni priblizno najbolju pesmu ove godine, suludo je porediti Barbaru Pravi i njenu pesmu i njegovu, jer je baš velika razlika iskreno.
Koliko je do sada sjajnih vokala zavrsilo lose, pa i nasa Nevena drzala cas pevanja u finalu pa dobila 38 ili 35 poena zirija uz jedno 56 poena publike...
 
Back
Top