az Azerbejdžan 2024: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

Sto se tice pesma skroz mi je ok lepa boja glasa a ovo je sigurno nq ,
 
Pozdravlja vas i Verka Serdučka.

Pesma mi je odlična, možda će trebati malo vremena da mi skroz legne, ali konačno nešto autentično + pohvale za azerski definitivno i izlazak iz kolotečine u kojoj su bili godinama.
 
Pa nema ni priblizno najbolju pesmu ove godine, suludo je porediti Barbaru Pravi i njenu pesmu i njegovu, jer je baš velika razlika iskreno.
Koliko je do sada sjajnih vokala zavrsilo lose, pa i nasa Nevena drzala cas pevanja u finalu pa dobila 38 ili 35 poena zirija uz jedno 56 poena publike...
Ne treba porediti sa pesmama iz prethodnih godina, već trenutnom konkurencijom, a tu njegova pesma jede 90% drugih. Ne peva o bureku i jogurtu.
 
Ne treba porediti sa pesmama iz prethodnih godina, već trenutnom konkurencijom, a tu njegova pesma jede 90% drugih. Ne peva o bureku i jogurtu.
Nisam ja poredio sa Barbarom i nekim ranijim pesmama, vec i sada i ranije se poredi sa drugim numerama od strane drugih forumasa.
 
Pa nema ni priblizno najbolju pesmu ove godine, suludo je porediti Barbaru Pravi i njenu pesmu i njegovu, jer je baš velika razlika iskreno.
Koliko je do sada sjajnih vokala zavrsilo lose, pa i nasa Nevena drzala cas pevanja u finalu pa dobila 38 ili 35 poena zirija uz jedno 56 poena publike...
Pa ja poredim Barbaru i Slimana jer su mi i ona i on najbolji u svojim godinama bili

A što kaže Miloš, kao da je pjesma Leto svet sa vokalnim bravurama a ne jaka, moćna balada koju izvodi jedan takav vokal. Naravno ovo je moje mišljenje i predviđanje, možda se šokiram pa on prođe loše, ali čisto sumnjam
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ja izgleda nešto baš propuštam kod Švice jer mi je samo okej i ništa više.
Ja sam napravio tu procenu samo na osnovu toga ko se najbolje kotira na kladionicama i kod fanova, a deluje mi da bi mogao dobro proci kod zirija. To je trenutna situacija, sve naravno moze da se izokrene posle nastupa. Francuska me ne bi cudilo da bude u top 3 zbog zirija, ali nisam siguran da ce publika dovoljno da je podrzi za pobedu.
 
I Buranovskiye Babushke isto rekle da bez vokala ništa na ESC.
Aha nisu mi javili da AZE 2024 ne ide na umetničku pevačko-muzičku stranu nego na stranu Verke i Babushki iz Buranova..
OK, onda mu nije bitan vokal! Samo neka privuče te glasače babushki i verke sa ovim i skidam mu kapu...

Ovaj forum nekad! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Mrm, mislim da ono što pokušavaju da ti kažu je da pesme koje ti voliš, čak iako si čuo da su vokalno kriminalno izvedene, ti ćeš ih uzdizati u nebesa. Ali zato čim ti se neka pesma ne svidi hvataš se za svaku sitnicu. Ni meni se ova pesma ne dopada, ali mi nismo čuli kako on ovo uživo izvodi da bismo mogli da iznosimo zaključke o njegovom pevanju. Samo malo doslednosti u komentarisanju i sve ok.
 
Ali Mrmic je ipak ikona i sve je to deo njegove ikonicnosti
 
  • Like
Reactions: Mrm
Mrm, mislim da ono što pokušavaju da ti kažu je da pesme koje ti voliš, čak iako si čuo da su vokalno kriminalno izvedene, ti ćeš ih uzdizati u nebesa. Ali zato čim ti se neka pesma ne svidi hvataš se za svaku sitnicu. Ni meni se ova pesma ne dopada, ali mi nismo čuli kako on ovo uživo izvodi da bismo mogli da iznosimo zaključke o njegovom pevanju. Samo malo doslednosti u komentarisanju i sve ok.
Ahahaha, a ja juče džaba krečio i pisao o Dilari onda.. 🤣🤣 Pa to mi je omiljena pesma ikad, a čim sam probu čuo 2014. letela mi je sa 1. na ispod 15. mesta...e moj Milanče...
 
Zašto i dalje padate na iste trikove i ulazite u uvek identične, besmislene rasprave sa pojedincima?

Zanimljiva mi je pesma, ali mi smeta to što već oko minut i po kreće kulminacija koja nekako dođe prerano, pa se onda poslednja trećina pesme razvlači do kraja. Svakako znatno bolje od prošle godine, ali opet ne vidim da su siguran finalista.
 
To je vaš stav, ali imamo pravo i mi koji ne mislimo tako se nadovezati i izneti svoje mišljenje.
Možeš izneti svoje mišljenje, ali ne možeš reći drugom forumašu da zaboravlja da je ovo SONG contest, ako on smatra da to JESTE pesma, i to dobra, jer onda to što pričaš, pada u vodu.
 
Mislim da ovo može u finale. Nije perfektno, ali mi je ovakav tip etno pesme više za ESC nego Grčka i Jermenija. Zavisi od live-a, realno ako ovo mogu ovako da iznesu uživo, nema zime.
Malo sam u strahu od live nastupa, jer sama pesma i spot daju low budget.
 
Back
Top