az Azerbejdžan 2024: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

Meni je pesma baš slušljiva, prijatno sam iznenadjen. Obzirom da mi je ovo jedna od najgorih, ma krš ESC godina, ovo mi dodje kao melem za uši. Jedina zamerka što nije cela na azarbejdžanskom ali ovo bez problema ikakvih ide u finale. Najbolja od svih pesama sa primesama etna ove godine po meni.
 
Odlična je pesma, baš mi se dopada!
Od onih koje sam čuo (oko polovine), možda i prva o kojoj imam skroz super mišljenje. 👏
 
Baš slabašna pesma. Trebalo je definitivno na azerskom da bude pesma jer dikcija baš kvari utisak i izgleda kao amatersko izvođenje.
 
Ovo me ništa nije odradilo, ne volim kad nemam utisak.
 
Sigurno jedna od boljih pesama ove godine. A njegov vokal je sve.
Finalke su obezbedili a uveren sam da spremaju jako, jako skup nastup.
 
Kako ovo dobro zvuči na slušalicama 😳 Uopšte ne zvuči evrovizijski, više zvuči kao world music i vanvremenski. Bez konkurencije mi je ovo najbolja pesma koju je 🇦🇿 poslao na Evroviziju.

Nije baš takmičarska pesma, ali baš uživam.
 
Kad smo kod Azerbejdzana, meni je zanimljiva ona Zeljkova verzija Safurine pesme iz 2010. godine. Predivno stvarno!
 
Napokon!
Od jučer ujutro sam valjda 20 puta gledao na Spotiju je li gore lol
 
Slažem se, na slušalicama je jači utisak. Meni je problem ovaj "čobanski" engleski koji mi je skroz nepotreban, bolje da je cela na azerskom.
 
Istina, i ovo je veliki pomak. Sve je bolje od plastičnih švedskih pesmuljaka.
Paa.. kako se uzmee, nije baš sve bolje od plastičnih švedskih pesmuljaka, prošle godine su se Azeri oprobali u "domaćim" pesmuljcima, pa su mislim zabelezili najslabiji, ili jedan od najslabijih plasmana u istoriji Azerbejdzana čak :)

Pritom oni su sa "plasticnom" pesmom i pobedili a uz to beležili sledece plasmane u pocetku ucestovanja: 8.mesto, 3.mesto, 5.mesto, 1.mesto, 4.mesto, zatim 2.mesto i onda dolazi kriza, ovo su plasmani njihovi dakle ispisani od 2008.godine kada su debitovali pa sve do 2013.godine, dakle ovo su plasmani prvih samoo 6 godina njihovom ucestovanja :) :D
 
OK mi je stvar, svida mi se ovo etno pjevanje. Dašak Turske na esc-u
 
Back
Top