gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2022: Sam Ryder - SPACE MAN

Iako mi nije nesto pesma pre bih da oni pobede nego Ukrajina, Svedska ili štenara.

Ali u TOP 5 na kladionicama ipak Spanija najdraza
 
Vrtece se Space Man dugo po evropskim radio stanicama
 
Je l' zna neko da objasni zasto je UK 2. na kladionicama? U prethodnim godinama, ovo bi bilo na sredini scoreboard-a. Ja stvarno ne razumem.
 
Prelepou, plus čestitke... daleko najbolji entry UK-a u novijoj esc eri
 
Dobra strana pobede UK je sto bi se izjednacili sa Svedjanima 😈😈😈
 
Ja bih najsrećniji bio da ne pobedi ni UK, ni Švedska, ni Španija, ni Italija, ni Ukrajina. Ako nešto ne volim ni inače i nisam voleo niti jedne godine kad je to bio slučaj, to su ekstremno bejzik entriji kao favoriti (Ukrajina nije bejzik, ali jasne su nam druge stvari i opšta situacija) i kad postoji ekstremno predvidivi i očekivani pobednik. Najdraže bi mi bilo da neko šesti iznenadi i pobedi, nadam se takvom scenariju, koliko god bio manje verovatan, i po cenu toga da mi nije među omiljenim pesmama.
 
Ja bih najsrećniji bio da ne pobedi ni UK, ni Švedska, ni Španija, ni Italija, ni Ukrajina. Ako nešto ne volim ni inače i nisam voleo niti jedne godine kad je to bio slučaj, to su ekstremno bejzik entriji kao favoriti (Ukrajina nije bejzik, ali jasne su nam druge stvari i opšta situacija) i kad postoji ekstremno predvidivi i očekivani pobednik. Najdraže bi mi bilo da neko šesti iznenadi i pobedi, nadam se takvom scenariju, koliko god bio manje verovatan, i po cenu toga da mi nije među omiljenim pesmama.

Npr Srbija :D
 
Ja bih najsrećniji bio da ne pobedi ni UK, ni Švedska, ni Španija, ni Italija, ni Ukrajina. Ako nešto ne volim ni inače i nisam voleo niti jedne godine kad je to bio slučaj, to su ekstremno bejzik entriji kao favoriti (Ukrajina nije bejzik, ali jasne su nam druge stvari i opšta situacija) i kad postoji ekstremno predvidivi i očekivani pobednik. Najdraže bi mi bilo da neko šesti iznenadi i pobedi, nadam se takvom scenariju, koliko god bio manje verovatan, i po cenu toga da mi nije među omiljenim pesmama.
Godina je slaba a neko more da pobedi. Kao i 2011.
 
Ni ja ovo ne vidim kao pobjednika inače, ali ovo im je najbolja i najkonkurentnija pjesma u ohoho godina i to je činjenica
 
Back
Top