gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2022: Sam Ryder - SPACE MAN

Npr Srbija :D
Apsolutno se ne bih bunio haha, ne samo što bi bila Srbija, nego mi se stvarno sviđa, i što kaže Duška, ja bih bio ljubomoran na bilo koju drugu zemlju da je poslala ovo 😁
Ali da ne bude da aludiram samo na Srbiju, ja lično bih skroz gotivio i npr. Francusku, Holandiju, Norvešku ili Australiju kao pobednika.

Godina je slaba a neko more da pobedi. Kao i 2011.
Jasno, ali ovih 4-5 pesama i nastupa što vršljaju kao neki neviđeni favoriti meni uopšte nisu nešto što je drastično (ili ikako) bolje od bar još nekoliko pesama i nastupa. Kao, ne vidim tačno kako one to spašavaju lošiju godinu, ali možda sam to samo ja.
 
Pa meni niko ni od ostalih nije za pobedu.

Grcka? Holandija? Poljska??? Nije mi ni Francuska
 
Razumem apsolutno taj sentiment i vajb koji dobijaš odnosno ne dobijaš od tih država koje si spomenuo, ali meni isto tako apsolutno niko iz trenutnih top 5 na kladionicama nije za pobedu 🤷‍♂️
 
Pa bukvalno 😁 Zato odbijam bar ja lično da za pobedu tipujem nešto što nit mi se subjektivno više sviđa (naprotiv) nit mi generalno zaslužuje pobedu više od drugih, samo zato što čuči na vrhu kladionica.
Ili kao na stranu subjektivne preferencije, taj tok razmišljanja level UK, Španija i Švedska se iscimale nešto više nego inače, i sad to treba da bude automatski pobeda, pa neće moći, bar ne kod mene, da to podržavam 😅 a ono samo pesme što ih u najboljem slučaju ne bih preskočio da mi izlete na plejlisti van ESC.
 
Ја бих искр. једном и волео да УК победи. Ако не због саме песме, онда због организације. Волео бих да видим како би ВВС организовао Еуросонг, и не сумњам да би све било на изразито високом нивоу. Можда је ове године баш прилика за то
 
Joj jebote, Britanci u zadnjih dvaes' godina slali prazne kifle i sad čim su u tu praznu kiflu metnuli malo salame odmah favoriti za pobedu. Vrhunski vokal i solidna pesmica, dovoljno za 15. mesto u finalu.
 
Uopće mi ne bi smetalo da pobijede, zaista. Pjesma je dobra i što reče Pele, bilo bi zanimljivo vidjeti organizaciju + stvarno nisu odavno
 
A sta Spanija da kaze za to. Oni se vise ne secaju kada su pobedili.
A sto se Britanaca tice, stvarno bih voleo da pobede jednog dana, ali sa pesmom koja se meni dopada, i da vidim kako bi to oni sad organizovali. Mislim da bi se oni bas potrudili oko organizacije da pokazu da su najbolji i interesuje me da li bi se i koliko zvezda britanske muzike prijavilo.
 
Imam osjećaj da bi španjolska organizacija bila nonšalantnost nivo ove talijanske :censored:
 
I meni, pogotovo ova iz 2017. Mozda mi je to i najbolja u ovom veku, njihova.
Imam osjećaj da bi španjolska organizacija bila nonšalantnost nivo ove talijanske :censored:
Mozda i bi, ali opet kad dobijes priliku nakon toliko godina i ne verujem bas da bi tako lako prokockali ovu sansu kao organizatori.
 
Valjda će sunce sijati drugačije kad budemo videli nastupe.
 
Dobra strana pobede UK je sto bi se izjednacili sa Svedjanima 😈😈😈

S tim što oni imaju jednu pirovu pobjedu iz 1969.

Pa meni ovo nije za pobjedu.Mislim jeste njihova ubjedljiivo najbolja pjesma od 2018.
 
Last edited:
Ja se ne secam neke njihove pesme koja je bila ozbiljni konkurent za pobedu, cak kad su najbolji bili 09', znalo se da Rybak uzima pobedu.. Mislim nece ni sad pobediti, ali eto u nekoj su diskusiji i nisu losi.
 
Često su zasluženo lizali dno, osim u poslednje dve godine, kada zaista nisu bili ni blizu toliko loši. U pobedu ne verujem prvenstveno jer mislim da će ih televoting staviti u bottom 5, kod žirija verovatno sam vrh. Možda ishod tipa Poljske 2016.
 
Otkad je on favorit i trenutno treci na kladzi? Ne razumem hajp. 😁
 
Nista, ali bas nista specijalno nastup. Lepo on peva, sve pohvale, ali ne znam sta toliko hvale u nastupu kad je nista impresivno, potpuno bejzik. Nije ni za top 5, a kamoli pobedu.
 
Ja očekivao nultu gravitaciju koliko su hajpovali
 
Back
Top