gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2022: Sam Ryder - SPACE MAN

Pa nadam se da ces jednog dana imati priliku da budes u nekom ziriju, mislim da si spreman
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Pola Evrovizije je kič obrni okreni, i ne kažem to u onom kontekstu u kome kažu ljudi koji je ne prate i pljuju. Nego kič nije samo jeftina prenakićenost bez poente, kič je i patetika, i opšte mesto je kič. I Đorđe Balašević je bio svojevrsni kič. Ne bih uopšte kritikovao ne samo Evroviziju već i bilo šta kroz kategoriju kiča, nezahvalno je.
Itekako mogu da razdvojim, na primer Norvešku 2013 i Norvešku 2015 sa jedne strane i Cezara i Doredos sa druge strane.. :) nema tu mnogo polemike kako...
 
Itekako mogu da razdvojim, na primer Norvešku 2013 i Norvešku 2015 sa jedne strane i Cezara i Doredos sa druge strane.. :) nema tu mnogo polemike kako...
Niko nije rekao da ne možeš da razdvojiš, ali kič je mnogo širi pojam od lošeg stila ili neprijatnosti, ne kritikujem tvoje razdvajanje uopšte, samo dodatno komentarišem, nije sve atak na mrmoslavlje! :D😅
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Pa nadam se da ces jednog dana imati prilike da budes u nekom ziriju, mislim da si spreman
Ahaha, ne bih baš ja to tako kazao.. :D :)
Jedino ako bi se The Mamas takmičile onda me stavljaj, da ih stavim na 1. mesto odmah!!!!!! 😍😍
 
Ladno će uskoro biti i 2. na kladionicama, iza Ukrajine. :oops: Mislim, nije loša pesma, ima odlične glasovne mogućnosti, proba jeste bila dobra, ali previsoko po meni.
 
Kad se vec vodi polemika oko odlicnog pevanja i visina, zar je realno da Sanja (pre svega ona) i devojke ne mogu da dobiju neke dodatne poene od zirija na onaj njen momenat kada ode visoko i to odlicno izvede plus vizuelno lepo skockano? Pesma jeste treskavica i verovatno se vecini ne dopada u ziriju, ali ako se iole nadamo da sedi koliko toliko "realan" ziri, neko je mogao da se seti da nagradi sa nekim poenima.

Nadam se da se nista ne sprema i da ce zavrsiti negde na sredini. Dosta im je za pocetak. 😁
 
Trebali su se desiti u istoj godini Maneskin i Voila da ostali iz big 5 napokon shvate da ne mogu vise biti ESC odron. 🙏🙏 Ok, osim Njemacke, njihovi bljeskovi su ionako u domeni statisticke pogreske
 
Trebali su se desiti u istoj godini Maneskin i Voila da ostali iz big 5 napokon shvate da ne mogu vise biti ESC odron. 🙏🙏 Ok, osim Njemacke, njihovi bljeskovi su ionako u domeni statisticke pogreske
A šta konkretno fali Nemačkoj 2022? :)
Zašto je ona odron i krš na primer?
Po kojim kriterijumima?
 
Slazem se. Ove godine su BIG 5 dominatni i odlicni. Neko nastupom, a neko pesmom. Mada meni je Nemacka korektna ove godine, objektivno, a subjektivno su mi U TOP 5.
A bilo bi lepo za promenu da ceo BIG 5 vidimo u TOP 15.
 
A šta konkretno fali Nemačkoj 2022? :)
Zašto je ona odron i krš na primer?
Po kojim kriterijumima?
Nije odron ni krš, meni je skroz okej, ali nije konkurentna, vrišti 2 poena publike i 3 poena žirija. O tome se radi, nema potencijal za ESC uspjeh
 
Pa dobro, Njemačka je uspješnija od UK i Španjolske. Bili su u top5 prije samo 4 godine, a nisu tako davno ni pobijedili za razliku od ove dvije. Kladim se da bi i 2020. fino prošli da nije otkazan.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Večna bol za Violent Thing 😭 kakav hit, jebote!!
 
Njemačka pjesma bolja od većine Big 5 ove godine ups.
A i jeste Njemačka mnogoo uspješnija od UK i Španije, bit će zadnjih iha ha godina.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top