cz Češka Republika 2024: Aiko - Pedestal

Češka Republika
'Ladno sam od ove likuše imao ovu pesmu na plejlisti dosta pre nego što se i pojavila na NF u Češkoj.


Ovo se desilo i sa onom Britankom prošle godine. Da li to Spotify algoritam sad može da predvidi ko će ići na ESC? :D
Meni ta pesma bila na listi za FSC 😅
 
Ako nas ocekuje live nastup istog "kvaliteta" kao na nacionalnoj selekciji... Last place in the semi final is looking pretty good right now. 🐍🍵🫖
 
Ne može ovo da bude nikako poslednje mesto ni pod tačkom razno. Ali ako bude vokal bio sličnog kvaliteta... Ne piše se dobro nikako
 
Zar stvarno mislite da će preslikati isti nastup na ESC scenu? 💀💀

Češka zna da uradi dobar nastup, za pevanje će se pobrinuti nasnimljeni prateći vokali pa će pevati svaku 10. reč ko Natalia Gordienko 2021.

Najlaganije ovo može u finale.
 
ČT da pod hitno odustane od NF u dnevnoj sobi i da vrate one snimljene nastupe u Vevo kutiji.

Iako ovo nije bio moj prvi izbor ovde, pesma je zapravo jako dobra, doživeo sam je tek skoro kad sam sa pažnjom poslušao studijsku verziju. Zvuči kao FSC pesma. :D
 
Ja ne mislim da će Češka ni sa boljim nastupom u finale. Mada sada iz ove perspektive ni MYDY ne bi bila neki sigurni finalista. Niko zapravo od njih ne bi bio sigurni finalista.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Pod pretpostavkom da se nastup ispegla i da smanji volumen vokala, odnosno dranje, može da se desi da se provuče u finale.
 
Ne znam iskren da budem. Ovo jedino ako dobije revamp, ako devojka smanji neartikulisano dranje i povezba (dosta) na pevanju mogu da jedino tada vidim njih u finalu, ovako sumnjam.

Mada, realisticno, koga god da su odabrali ne bi bio zagatantovan finale. Mada, ako budu bili u laganom polu finalu sve je moguce.
 
Pa nije potreban revamp, pesma je sasvim dobra u studijskoj verziji, dovoljno dobra da prođe u finale sa 100% televote sistemom ako naravno ispeglaju nastup kako treba.
 
Pa nije potreban revamp, pesma je sasvim dobra u studijskoj verziji, dovoljno dobra da prođe u finale sa 100% televote sistemom ako naravno ispeglaju nastup kako treba.
Pa, sad, koliko je dobra ne bih znao, to je sve od ukusa do ukusa ali ako je verovati kvotama, Ceska je skoro dead last. Prosto pesma nema neki umf kako bi odstupala... Mada, mozda je prosto prerano gledati te stvari.
 
Pa u januaru mesecu dok imamo 3 ESC pesme svakako ne verujem kvotama lol
Ni ja nesto preterano ali su dobar indikator, pogotovo po pitanju nacionalih selekcija al ono, imamo jos 2 i po meseca do svih pesama i potencijalnih revampova svasta moze da se desi.
 
Pa svejedno to su kvote za pobednika evrovizije, ne za ulazak u finale, te u ovoj priči nisu baš relevantne.

U svakom slučaju, kladionice predstavljaju realniju sliku tek kad krenu probe, nisu nikakav indikator trenutno.
 
Za početak da vidimo koji će dio polufinala dobiti, ako dobiju prvi dio polufinala imam osjećaj da će ih organizatori staviti baš rano
 
Ovo je takav amaterizam i tezak krš, da je sramota sto se uopste takmici i predstavlja zemlju na ovakvom takmicenju. Kakvo crno finale, o cemu vi pricate 😂
 
Back
Top