es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

@Majsta94 Moze li od naseg iberijskog dopisnika objasnjenje kako to da posle jedne Canetine i dalje nije skoro i jedno konkuretno, da ne kazem vidjenije ime prijavilo za Benidorm? Zar posle sve tog hajpa oko Benidorma prosle godine (Tanshu vs. Cana) i svog publiciteta koje im pojavljivanje moze samo po sebi doneti niko ni da 'lizne' od A-listera?

Sta kao svi glume ludilo ala Ana Mena ili je nesto drugo po pitanju? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl?
Evrovizije je svidelo se to nama ili ne poprilično zatvoreni "bubble" koncept, ne živi svako u "evrovizijskom svetu"... :)
 
@Majsta94 Moze li od naseg iberijskog dopisnika objasnjenje kako to da posle jedne Canetine i dalje nije skoro i jedno konkuretno, da ne kazem vidjenije ime prijavilo za Benidorm? Zar posle sve tog hajpa oko Benidorma prosle godine (Tanshu vs. Cana) i svog publiciteta koje im pojavljivanje moze samo po sebi doneti niko ni da 'lizne' od A-listera?

Sta kao svi glume ludilo ala Ana Mena ili je nesto drugo po pitanju? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl?
E pazi, jeste Ćana razvalila i narod je baš bio zagrijan, ali su mnogi afrimisani izvođači odbili i direktne pozivnice od strane RTVE zbog svega što se desilo poslije finala Benidorma prošle godine, kad je bilo nenormalno mnogo uvredljivih komentara i govora mržnje upućenih Ćani, pa su ljudi bili u fazonu - e ne treba mi to, doviđenja. A sigurno da ima i njih koji, kao i kod nas pojedini, ne žele da se takmiče sa 'slabijim' imenima da ne bi bili drugi, treći ili ispali u polufinalu.

Eto ove godine je prošlo bez skandala i pobijedila je i kod žirija i televotinga Blanka, pa valjda neće biti tenzija u predevrovizijskoj sezoni, a kad smo kod Ane, i ona je izjavila da će se prijaviti na Benidorm '24. ako Blanka uspije da pobijedi u Liverpulu, jer bi voljela predstavljati Španiju na domaćem terenu. Držimo palčeve haha
 
Neobično. Mislim da može do lepog rezultata, ali daleko od prošlogodišnjeg. Svakako no brukky za Španiju :D
 
Ahahahahahahaha umreću @dodo
Kako seku slogove umireeeem.. 🤣🤣🤣
 
Sećam se Ramona, predobra pesma, šteta što je vokalno bilo slabo, mislim da su mogli i više. Ali sad kad ovo vidim, skoro 20 godina je prošlo, nerealno.
 
I meni opasno Blanca Paloma ugrožava prethodne favorite iz Španije. A to su sve starije pesme. Od 1995 godine pa unazad..
Blanca Paloma me podseća na neprikosnovenu Remedios Amaya, pogotovo u smislu da iskače iz samog evrovizijskog kalupa, a predstavlja andaluzijski zvuk.. nadam se da neće ostati tako neshvaćena u balonu zvanom ESC..
 
Pa Ramona se ne sećaju samo maloletnici valjda, savršena pesma i nastup.
 
34.997 glasova je stiglo u finalu, od čega 24.553 putem SMS-a, a 10.444 telefonskim pozivima.

Blanca Paloma 9.898 glasova (28,28%).
Agoney 9.515 glasova (27,19%).
Vicco 6.030 glasova (17,23%).
Megara 2.908 glasova (8,31%).
Karmento 2.371 glas (6,77%).
Fusa Nocta 1.755 glasova (5,01%).
Alice Wonder 1.543 glasa (4,41%).
José Otero 977 glasova (2,79%).

Yjk0l68.jpg
 
  • Like
Reactions: Mrm
@gliga

Znači ona je rangirala Srbiju na 1. mesto u finalu od ovih 5?

6
22
11
4
1

Ali kako znaju to, kad je napisano tamo na sajtu da se ne zna koji su čiji glasovi od članova žirija? 🤔🤔🤔
 
@gliga

Znači ona je rangirala Srbiju na 1. mesto u finalu od ovih 5?

6
22
11
4
1

Ali kako znaju to, kad je napisano tamo na sajtu da se ne zna koji su čiji glasovi od članova žirija? 🤔🤔🤔
Ne znaju, nagađaju. Ali negde od jula prošle godine se vrti ta priča
 
Jedna kraljica podržala drugu kraljicu 👑. Sad neka rts stavi Konstry u žiri, pa da joj se revanšira barem sa 10 poena, posto 12 sigurno ide Sloveniji ako uđu u finale 😀
 
Ja nisam siguran to uopšte da je slučaj iskreno.. Ali dobro.. :)
 
Back
Top