es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

Meni je Eaea na prvih par slušanja studijske verzije bila samo ok, ništa posebno, ali kad sam uživo čuo ono izvođenje, raspametio sam se. Zasigurno u top 5/10 najboljih vokala u povijesti ESC-a (uz bok Ofri Hazi, Kaliopi, Anabel Conde i sličnim izvođačima koje na temelju prvenstveno ESC nastupa smatram savršenima), rekao sam još za vrijeme Benidorma da je žena vanzemaljac, nevjerojatno mi je da vlastitim glasom netko tako upravlja i da to tako dobro može zvučati i jedva čekam dominaciju i na ESC-u koja će, nadam se, biti ispraćena i adekvatnim rezultatom.
 
Meni je Eaea na prvih par slušanja studijske verzije bila samo ok, ništa posebno, ali kad sam uživo čuo ono izvođenje, raspametio sam se. Zasigurno u top 5/10 najboljih vokala u povijesti ESC-a (uz bok Ofri Hazi, Kaliopi, Anabel Conde i sličnim izvođačima koje na temelju prvenstveno ESC nastupa smatram savršenima), rekao sam još za vrijeme Benidorma da je žena vanzemaljac, nevjerojatno mi je da vlastitim glasom netko tako upravlja i da to tako dobro može zvučati i jedva čekam dominaciju i na ESC-u koja će, nadam se, biti ispraćena i adekvatnim rezultatom.
Sada i ja mogu reći da je ovo subjektivan stav,subjektivno poimanje muzike itd

Po stoti put ponavlja,ovde nije tema,da li ona ume da peva,nego kakva je pesma,da pokida još dvesta puta i ubije svojim vokalom to neće promenti moje mišljenje,jer je loša pesma,dzaža nastup i vokal,ako si ga bezvezno protraćio..

Žali Bože i Daničinog glasa, što nije snimila nešto zaista sjajno i dobro i što se nažalost nije više nekako probila,to mi je žao baš,a cura je pretalentovana i ima čistu boju glasa...
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Nisam razumeo posledni paragraf, mozete li da ponovite
 
Brutalan nastup Blance u Barseloni, perfektno je otpevala pesmu. Spanija se odmah zeleni na kladionicama, tek ce se pricati o njoj u Liverpulu!!
blanca-paloma.gif

Blanca Paloma je krenula po blago...svi se sklanjaju sa puta i odaju počast....Blanca Paloma ne haje za "manastir", njeno je da očara, zadivi i zanese...
Blanca Paloma jezdi pod okriljem noći i iz trka gađa u metu..ne mora ni da se doda da pogađa stopostotno...
Blanca Paloma zna kuda i zašto je krenula, nema pardona i ne igra u rukavicama. Pred njom padaju sve maske i tlo se trese pod nogama, a ona stoji čvrsto, postojano i pravo poput strele kojom gađa...
Blanca Paloma krči staze bez zadrške i razoružava pojavom i vokalom, ne zna za barijere i trči trku života...
Blanca Paloma je tu da nadvisi sve, postavlja rekorde i samo joj je nebo granica.... ❤️💛❤️
 
Last edited:
Popustilo me oduševljenje pre par nedelja ali evo ga opet nazad.

Ja ne znam, moj top 4 se samo smenjuje, izgleda da ću da imam 4 države na prvom mestu.
 
Još i dobro ispalo što je EBU zabranio onu skalameriju ili šta već, ne bi bilo dobro da im potencijalna pobednica uopšte i ne dođe u situaciju da pobedi. :D :eek::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Back
Top