es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

Ova pesma od prošle godine sa Benidorma 22 ova akustična verzija mi je ok čak i dobra baš, to ima makar i melodiju bilo kakvu i ritam i za divno čudo i dobru melodiju i melanholičnu, tu pesmu su Španci trebali poslati ako već ona treba nekada da ode, to je najbolja njena pesma verujem i najbolja koju će imati ikada, tako da ta pesma bi mogla proći ok.
Ne cujemo te od visoko ispevanih tonova Eaea najbolje solistkinje ovogodisnje Evrovizije.
 
Nema nikakvu melodiju, jedna od retkih pesama ove godine a i inače na takmičenju koja nema melodiju, i za ovu pesmu mozemo diskutovati i bilo bi ljudi sigurno kojima se pesma od prosle godine ne bi dopala, ali ta pesma makar ima melodiju kakvu takvu, ima ritam, nebitno sto je boja glasa mnogima zaista iritantna.
 
Blanca Lukin crush 🥰
(Čovek ima ukusa lol)
A čekaj reci mi, nije bitno, ali posto bas pratis njegov rad, da li je Luka LGBT, ili je strejt, definitivno, nevezano za izgled ili što govore da je jako feminiziran, ali da li se zna sa sigurnošću, ili se nije o tome nikada izjasnjavao, kao što je Marija Šerifović na primer?
 
Mislis samo tebi i opet nam to stavljas do znanja :giggle:
Neee, mislim ono što sam napisao.
Mnogim ljudima je njena boja glasa iritantna, samo na ovom forumu ima sigurno više od 50% ljudi kojima se njena boja glasa ne dopada, to što ne pišu na forumu nikada ili retko, ne znači da svi misle kao ti.
Njene pesme i boja glasa dele ljude, pola njih smatra užasnim a druga polovina savršenim, ne postoji sredine, jer je sama boja glasa, njen nastup i pojava i njene pesme logično dele ljude.
Kao i Let 3, taj bend ljudi ili očima ne mogu videti, ili baš gotive, jednostavno su iritantni mnogima, a nekome su baš smešni i zabavni i dopada im se taj muzički žanr.
Treća kategorija pesama od ove godine je recimo Grčka, tu pesmu niko mahom nešto ne voli posebno, ali niko ni ne mrzi takvu pesmu, a to je najgore na evrovziji, da bi bio primećen moraju te ili voleti, ili mrzeti, ako si kao Grčka onda si ga od publike recimo nadrljao, a kako publika jedina glasa u polufinalu, zato i ispadaju Grci verovatno.
 
Nije baš uvek tako, seti se Mike Newton iz Ukrajine, očekivalo se jako slabo prošla odlično sa publikom, a tek Michal Szpack iz Poljske 2016. godine...
 
Moraš naučiti da nije svaka balada loša i dosadna sama po sebi, balade se dele na balade koje se većini ljudi dopadaju i na one koje se ljudima dopadaju.
Znači imaš Joksimovića, Barbaru Pravi, Michala itd, a imaš ovog Grka od ove godine, zar ne primećuješ možda neku razliku u kvalitetu navedenih kateogrija balada? Ili je tebi sve to isto kao balada, kao balada..??
Recimo ove godine si na PZE imao hiljadu balada, a koliko se sećam u finale je ušla samo jedna jedina klasicna balada i to gle cuda delila drugo mesto sa 18 poena u finalu i pobedila po žiriju, pitaš li se možda zbog čega??
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne znam ali meni sve u vezi sa ovogodišnjom Španijom vuče na identičan ishod kao i kod Amanencer (ili kako se već zvala)
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne znam ali meni sve u vezi sa ovogodišnjom Španijom vuče na identičan ishod kao i kod Amanencer (ili kako se već zvala)
Samo što ta nije vezala dva, tri tona uzastopna da valja.. Ništa, baš mala razlika.. 🤭🤣 Daj Scooby, ne za*ebavaj.. 😌
 
Samo što ta nije vezala dva, tri tona uzastopna da valja.. Ništa, baš mala razlika.. 🤭🤣 Daj Scooby, ne za*ebavaj.. 😌
Španski etno generalno slabo prolazi u Evropi. Evrovizija nije takmičenje u raspevavanju, već televizijski šou program. U protivnom 80% svih onih koji su završavali u top 10nikada se ne bi ni kvalifikovali za finale.
 
Španski etno generalno slabo prolazi u Evropi. Evrovizija nije takmičenje u raspevavanju, već televizijski šou program. U protivnom 80% svih onih koji su završavali u top 10nikada se ne bi ni kvalifikovali za finale.
Scooby, da li zaista porediš kalibar Edurne i Blanca Palome?! Pritom daleko od toga da se radi samo o vokalu..nemoj Scooby, molim te, leba ti, presaberi se....
 
Španski etno generalno slabo prolazi u Evropi. Evrovizija nije takmičenje u raspevavanju, već televizijski šou program. U protivnom 80% svih onih koji su završavali u top 10nikada se ne bi ni kvalifikovali za finale.
Ma kakvi, realno kada mnogo bolje pesme Španije nisu bolje prošle nego bile bottom 3 ili bottom 5, šta onda očekivati od pesme koju samo Španci mogu slušati i to odredjen deo Španaca.
Chanel je bila samo "incident", Englezi i Španci se najverovatnije ove godine vraćaju svom standardnom plasmanu koje im naravno svake godine zasluženo i pripada, niti imaju dobre komšije, niti imaju dobre pesme.
Do duše i prošlogodišnja pesma Španije je teško djubre, koje ni Bubamara ne bi pevala, ali glasali klinci videli pedu, videli zgodnu curu, obučenu u kičasto perje, a i momčići su bili femi i odvratno kičasto obučeni, bukvalno bilo je za svakoga po nešto, samo je još falio Verka Serdućka da visi sa plafona i imamo svee, mmmm SVEEEEE! :D:LOL:

Mrme, nema šta on da se presabere, već čovek ima pravo na svoje mišljenje, to što se tebi ne dopada njegov stav je druga stvar.
U pravu si da se njih dve ne mogu porediti, jer je Edurne 20 puta bolja riba od Blanke Palome, neuporedivo lepša i prijatnija boja glasa, melodičnija i ritmičnija pesma, nema nikakve vike, dreke,arlaukanja,zavijanja zavijanja i vrištanja, fina i lepa boja glasa, lepa cura, fin sveden nastup, ali publika voli "drugačije" pa im ta divna devojka nije valjala, prostacii..
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Fotke sa prve probe (Foto: Sarah Louise Bennett, Corinne Cumming / EBU)

pbiRTcv.jpg


Kezry63.jpg


W6eWKJN.jpg


9yvBwjM.jpg
 
Back
Top