es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

Uopšte nije naivna
TE VEO EN PERSONA 😁

srecni-ljudi.gif
 
I dalje mi je neslušljivo. Super je koncept ali ne ide mi nikako sa pesmom..
 
Prekopiran je nastup sa Benidorma, ali nema mesta za eksperimentisanje. To je to, izvorno špansko, nema šta. Samo da kadriranje bude na nivou i može jedan top 10 ili top 5 za gospođicu. :love:
 
Ova pesma mi se uvek sviđala kroz nastup i ceo paket i to ju je izvlačilo ovako u neki top 15 kod mene i eto danas mi je iz nekog razloga u glavi i sad sam po prvi put pustio sebi na spotify da slušam ovako i mislim da je uspela dosta da naraste na meni kao pesma, možda mi uleti u top 10.
 
Svidja mi se ceo koncept i pesma je skroz na mestu. Uvek je lepo cuti spanski melos. Nazalost, imam osecaj da ce flopnuti zestoko. Ali nadam se da gresim.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
A šteta jer mi je inače simpatična, ali kad počne pjevat, a to je uvijek!!!, onda bukvy zemljotres u mojoj glavi nastane
 
Prečudan stajling, ne mogu uopšte da dokučim do kraja..vrlo je zanimljivo..
 
Meni je ovaj uvod ovde fantazija, kapiram da će nekima biti smor ovakvo pjevanje, ali isti taj problem možda ima i Finska jer će možda nekima zvučati kao sprdnja, i Švedska jer zvuči kao autoplagijat, ali ova druga strana ne može da glasa protiv tako da se nadam da će Blanka da pridobije dovoljno publike da je lansira na sami vrh, pošto je STRUČNI žiri mora već tu sam pogurati
 
Back
Top