es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

Polako krece da me radi pesma, najvise zbog nje jer mi je pregotivna, jos kad krene u intervjuima da zavija AEAEAKAEAEAAA 😆
 
Ne mogu jos uvek da se povezem sa ovom pesmom, ali kad sam pogledao ceo nastup pocela me je osvajati. Treba mi vise slusanja🤣
 
Koliko je ona harizmaticna i simpaticna, presmesno mi je bilo sinoc kako je voditeljki objasnjavala da je ona golub
 
Ako ostvari TOP 5 rezultat, bice mi drago iskljucivo zbog nje, jer takav virtuoz zasluzuje i zbog toga sto je prosle godine podarila biser od pesme.
Ova pesma mi se ucelini ne dopada, ali ima pojedinih elemenata koji mi se dopada.
 
E sad Blanka, sjećam se da sam jedva čekao da čujem pjesmu nakon najava na Tviteru, a onda mi je na prvu bila dobra, ali čudna, na momente kao da se isključim pa se ponovo vratim u pjesmu, ali kao što sam pisao i ovde odmah, čekalo se izvođenje uživo da ovo ode na mnogo viši nivo i to se i desilo. Čak nakon prvog izvođenja u nekom pozorištu znao sam da to može biti - to, a nakon polufinala BF bilo je jasno da niko drugi ne smije da pobijedi.

Ovo zaslužuje pobjedu kod žirija i ukupni top 5. Kakav povratak Španije, pitanje je vremena kad će da trijumfuju, ako se to već ne desi večeras, a ako se mene pita, to bi bio najbolji ishod, jer mi je #1 od samog početka.

Glasam, naravno. Ajmo Blanka Paloma!
 
Što se mene tiče, možemo u Madrid dogodine, bez ikakve dileme. :love: Puna podrška i moji glasovi definitivno idu samo njoj.
 
I dalje mi se ne sviđa pesma, takođe stojim iza toga da nije baš za svakoga, ali 5 poena od publike mi je šok.
 
Stojim pri tome da je pjesma čisto mučenje za mozak, ali iskreno nisam očekivao da će se Europa složit samnom, 5 bodova je baš jako malo, iznenađen sam, čak mi malo i žao lol, kad vidim da je recimo Poljska dobila 81 🤦‍♂️
 
Nisam iznenadjen flopom. Jeste magicna interpretacija, ali pesma je jednostavno precudna. Ocigledno je bolje da napravis najveci moguci klise, pa jos ako mozes da otpleses kao mazga na kraju ne moras ni pevati.
 
Ovakav tvt mi je b-i-z-a-r-a-n.

Od žirija više ne znaš šta da očekuješ, ali da ti publika uvali 5p, pa to je stvarno bedno...čak i kada se u obzir uzme da pesma nije po svačijem ukusu.
 
Iznenadio sam se flopom. Super performans ali pretpostavljam da je i drugima paralo uši. Ipak mi nekako bilo žao 😏
 
Maya Rudolph Comedy GIF by Apple TV+


Toliko
 
Back
Top