es Španija 2023: Blanca Paloma - Eaea

Nisam baš očekivao jednocifreno od publike ali jesam neko od poslednjih mesta. Iako je ovo takav stil muzike i pevanja, za većinu nas prosečnih glasača je vrištanje. Meni je muka bila da je slušam.
 
Kad su rekli 5 points... kadar nevera.

Sabila je kako je i otpjevala i pripremila nastup, čudi me da nije još i bolje kod žirija prošla. Baš greota, zaslužila je mnooogo više od ovoga, a Španci su bijesni sa razlogom.
 
Ovo mi je zaista najgori momenat sezone. Prvo, žiri koji stavlja Australiju, Belgiju, Austriju, pa i Estoniju ispred Španije, treba momentalno da se pokrije ušima. Drugo, 5 tvt poena je šok sam po sebi, ali ne u toj meri koliko sramnih 95 poena žirija, jer i nije za očekivati da šira publika prosto razume kvalitet ovakve tradicionalne interpretacije. Veliko, veliko razočarenje plasmanom, ali po meni Blanka zaista zaslužuje punu podršku i ponos svoje nacije.
 
Ma daj sad kao ok sto je publika dala 5, ali ziri sramota za 95
 
Ovo je bas bilo mucno slusati, kakvo zavijanje punih 3 minuta....mogli su i nesto bolje da predstave od svog tradicionalnog zvuka..
 
Rodolfo Chikilicuatre sa "Baila El Chiki Chiki" ostvario boji plasman od vokalno savršene Blanke Palome :ROFLMAO:
 
darabubamara-dara.gif
 
Ona je vokalno stvarno odlična,ali pesma brate kao muzička podloga zs neku procesiju posvećenu Gospiod Gvadalupe u nekom meksičkom selu
 
Bila mi je dobra pesma, al sad mi zvuči kao neki antiklimaks.
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Back
Top