es Španija 2024: Nebulossa - Zorra

pa da ali kod nas se kučka ne smatra psovkom ali kurva/drolja da, pa me zanima koliko je jaka ova reč?
 
Па мислим да за курву и дрољу имају баш експлицитно пута и голфа што би сигурно било критично, а овако бих рекао да мисле више као кучка, зато им и нису тражили измјене

Мада не знам да ли је ријеч бич забрањена у пјесмама на енглеском
 
Znači drama bez potrebe, nama jedan od najvećih hitova prošle godine kučketina lol
 
Је ли стављено Е крај Кучкетине на Спотифају?
 
Ево видим да је Небулоса баш изазвала буру тамо, доста људи се жали како је пјесма погрдна и има погрешну поруку, иде се у предубоке анализе и теорије, а фанови уживају јер се прича и пјесма добија видљивост зато

Нешто ми познато
 
Obožavam ovu lingvističku diskusiju 😂
 
Screenshot_20240205-180923_Samsung Internet.jpg

Thai Win GIF
 
Obožavam random informacije o Nebulossi: pre nego što su krenuli u muzičke vode, držali su frizerski salon, a Maria Bas je vikendom bila bejbisiterka mužu dok su bili klinci. 😸
 
Sa mojom favoritkinjom sam zadovoljan. Sofia Coll. Na kraju je to ispalo dobro uzivo, tako da mi je ona bila najbolja. Mada i ona ima... ono.🙄

Dok pobednicka pesma mi je onako. Ima tu foru sa "Zorra". Ali ono sto mi se nikako ne svidja, a to je drugi deo pesme. Mislim na nastup. Meni kvari totalni utisak o pesmi.
Svakako ocekujem da ce dosta bolje proci nego prosle godine, jer je pesma nekako pitkija, jednostavnija sa primetnim refrenom; a to je nekad bolje nego kompleksnija pesma.
 
Back
Top