es Španija 2024: Nebulossa - Zorra

Neda Ukraden ne bi bila Neda Ukraden kad ne bi ostala relevantno samo kad je neka drama. girl, idi u penziju. Aj lep, Neda Pokraden nek sad prizna koliko pesama je ONA pokrala. x'D
 
Ma ona je samo rekla da će poslušati pesmu i da će odgovarati ako je ukrala, ali mediji ne bi bili mediji da ne izvrnu izjavu.
Nase medije? Ko to poceo? Znajuci kakve su krs nase novine, verujem da je Kurir ili Alo. x'D
 
Engleski lyrics video

 
Otkud ti oni u kategoriji Belgije 2023? Gustaph je ubio vokalom, oni sigurno neće... Oni idu na drugu neku foru.. 🙃
 
Njegova pobeda mi nije po ukusu, ali opet nisu mnoge. Međutim, on je u nekoliko navrata imao vrlo ružne opaske na račun takmičenja koje mu je donelo prepoznatljivost van Portugala. Ne pratim ga, pa ne znam da li je imao koristi od toga, ali ovi peckajući komentari su krajnje tupi. Znao je na kakvo takmičenje odlazi i šta je Evrovizija, a sada glumata neko ludilo.
 
Pa cenim njegovu iskrenost, čovek i za pesmu Izraela rekao da je užasna, što zaista jeste istina i što mnogi i misle, samo se foliraju kao bla bla, kao diplomatija i ovo ono..

On čovek makar iskren i lepo kaže što na um što na drum i kada je pobedio njegov govor i govor Masneskina kada su pobedili, su 2 najbolja govora verovatno na Evrovziji ikada, jer u moru kiča, šunda Salvador je pobedio sa normalnom pesmom i svedenim nasrtupom gde je akcenat bio na muzici, na instrumentima i na glasu, a muzika zapravo i jeste umetnost, odnosno vrsta umetnosti, gde sve mora biti podredjeno, tekstu, instrumentalu i glasu, a ne ova kompijuterska muzika, sada neko ko je muzicki potpuno neobrazovan i neinformisan može napraviti pesmu, zaista sam protiv toga na neko ko ne zna note danas komponuje, zato nam je i kvalitet muzike takav kakakv jeste upravo zbog toga što se pravi instant muzika koja traje jedno leto ili najviše par nedelja i posle se niko toga više ni ne seća..

Prava muzika će trajati zauvek..
 
Back
Top