se Švedska 2024: Marcus & Martinus - Unforgettable

Obožavam što ih je ovako ukanalio žreb, ipak šteta što nisu #2. Sumnjao sam da će ih tvt podržati, sada sam još sigurniji u to.
 
Ne mora da znači da će ih ukanaliti tvt. Šlajfura je 2010. dobro prošla, a čini mi se da se isto glasalo od prve pesme.
 
Ne znam, ja povlačim paralelu sa Ingrosom od starta. Šlajfura je imala možda i najtoksičniju i najagresivniju kampanju u istoriji ESC-a. Blago je reći da je poput Šizoja iskakala iz frižidera. :LOL:
 
Ali ja što se osećam kao moćna žena koja je nasamarila 3 muškarca i obmanula, pa ne mogu da me zaborave, slušajući ovu pesmu. SHE IS UNFORGETTABLE!

jelena-karleu%C5%A1a-karleu%C5%A1a.gif
 
Ne mora da znači da će ih ukanaliti tvt. Šlajfura je 2010. dobro prošla, a čini mi se da se isto glasalo od prve pesme.
A to su bila zlatna vremena kupovine glasova, kad su se kartice prodavale ko alva. BTW otkad nisam čuo ovo Šlajfura, tačno mi toplo oko srca. Dlip dlop
 
Biće 12 i od Islanda, samo polako. Biće kao Marija Jaremčuk, otvorili finale, sredina top 10 na kraju
Srce u donjem levom uglu ekrana ima da GORI! ❤️‍🔥🤭
Ma "Mika Newton" im ne gine! 🙌
 
Last edited:
Safura mi je od početka na prvo slušanje bila prvi i glavni favorit a i bila je od pocetka prvi i ubedljivi favorit cak i na kladionicama..
 
Back
Top