se Švedska 2024: Marcus & Martinus - Unforgettable

Ja se već napržio na "Unforgettable" OK

nadezda-biljic.gif
 
Eto, eto, šta sam vam kazao.. 😌🙃🤣

Sledeći je @Petar 🙌

Unforgetovaće i ko neće..
 
U svakom slučaju ne razumem što je Maria Sur prošla kako je prošla, što se mene tiče ubedljivo najbolja je bila. Ovo mi malo smrdi na scenario 2018.
 
U svakom slučaju ne razumem što je Maria Sur prošla kako je prošla, što se mene tiče ubedljivo najbolja je bila. Ovo mi malo smrdi na scenario 2018.
Odgledaj ono što je postavio Liby, biće ti jasno..i meni je sada jasno zašto nisu smeli nikako moju Medinu da puste. 🕌🤭
 
Pa mic feed je svima skoro bio preloš, ne samo Mariji. Ali bitno da ju je srpski žiri svrstao u top 3, ostalo je nevažno!
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Ne znam kako je ko zvučao u finalu jer nisam gledao, ali sam video prvi nastup, tu je bila dobra.
 
Ma bila je dobra i u finalu, kad se izoluje glas nije bila najsjajnija kao ni većina njih bar koliko se sjećam
 
Ne znam kako je ko zvučao u finalu jer nisam gledao, ali sam video prvi nastup, tu je bila dobra.
Poslušaj to što je Liby stavio, ukapiraćeš.. :) devojka je bez podvučenih komplet vokala jeziva..

Ma bila je dobra i u finalu, kad se izoluje glas nije bila najsjajnija kao ni većina njih bar koliko se sjećam
Ne ovo je baš drastično, i kod Medine nažalost, takve nikad ne smeju da puate na MF-u da idu da na ESC jer ne smeju da rizikuju..
 
Joj ko jos zna kako je zvucala bez tih bek vokala, to je sve zvucalo ok, pesma je bila catchy i to je to, nekim ljudima se svidela
 
Poslušaj to što je Liby stavio, ukapiraćeš.. :) devojka je bez podvučenih komplet vokala jeziva..
Pošto nije pobedila to me ne interesuje, interesuje me samo da me jako vozi dok preko slušalica slušam studijsku verziju
 
Pošto nije pobedila to me ne interesuje, interesuje me samo da me jako vozi dok preko slušalica slušam studijsku verziju
To je nešto drugo, Stefo..

Hvala Bože i Sveti Petre što tu devojku vrv nikad nećemo gledati i slušati na ESC..
 
Ukrajina vise nije najkontroverznija na esc pa Mrm vise ne brani sve sto je ukrajinsko.
 
Šta to zveči u ovoj prostoriji?

Niko i ništa..

A dobro..
 
Mmm, ja sam se navukao na ovo a vi kako 'oćete... 🤭 Ne znam šta mi je ovdje moćnije - pjesma ili scenski nastup, da je generično - jeste, da je plastično - jeste, no šta ću kad sam slab na njih jer su majstori svog zanata što jes' jes', Švedi jednostavno znaju da naprave evrovizijsku vožnjicu od pjesme i da je upakuju/ekranizuju tako da to izgleda kao winner materijal.

Po pitanju komparacija sa Bendžijem - ovo je mnogo veća vožnjica i prijemčivija je gledaocima od ''Dance you off'' + ovi blizanci emituju neku pozitivnu energiju i dopadljiviji su od Bendžamina koji je natek'o od prepotentnosti... Realniji mi je scenario da tvinsići prođu slično kao Eric Saade, mislim da im ne gine top 5 kod publike i da će nakon 3 godine Švedska ponovo bolje proći na televotingu nego kod žirija, žiri će bez sumnje svršiti i smjestiti ih barem u top 10 tako da su svakako u vrhu.
 
Back
Top