se Švedska 2024: Marcus & Martinus - Unforgettable

To svakako stoji, pjesma je odlična.
Loreen i da je stajala samo pobijedila bi jer pjeva ubija i ima emociju posebnu, ali pjesma nije oličenje originalnosti svakako, kapiram da bi tipa u Kasiopejinoj izvedbi bio 3x slabiji utisak
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Gledao sam baš malopre finalnu rekapitulaciju pre nego što sam video rezultate. Nisam ništa pratio što se tiče ovogodišnjih pesama ovde, ali čini mi se da su pesme generalno dobre i deluju dosta bolje nego prethodnih godina (na osnovu onoga što sam video).
Odmah sam pretpostavio da bi Marcus i Martinus bili pobednici. Nastup, produkcija, aranžman i ceo paket zvuče dobro i skupo (švedski standard), ali melodija, tekst, njihovi glasovi - prilično tanko.
Ali Dotter na poslednjem mestu - wtf?! 😳
 
Cestitke @Ivan na lepom predstavljanju na SVT!

E sad, moram da iskazem misljenje oko jedne stvari koja mi se uopste ne svidja - videh ko je bio u nasem ziriju, ne znam kako je u ostalim zemljama, ali mi malo nema smisla da sefovi delegacija i PR-ovi budu u istom, umesto muzicara. Koliko sam video, niko od nasih clanova zirija nije muzicar? Pogotovo mi nema logike da sefovi delegacija odlucuju o predstavnicima drugih zemalja.
 
Cestitke @Ivan na lepom predstavljanju na SVT!

E sad, moram da iskazem misljenje oko jedne stvari koja mi se uopste ne svidja - videh ko je bio u nasem ziriju, ne znam kako je u ostalim zemljama, ali mi malo nema smisla da sefovi delegacija i PR-ovi budu u istom, umesto muzicara. Koliko sam video, niko od nasih clanova zirija nije muzicar? Pogotovo mi nema logike da sefovi delegacija odlucuju o predstavnicima drugih zemalja.
Slažem se!
 
Ma da, sad nešto i pišu da su i Loreen i M&M pobedili na MF sa istim brojem bodova (177), samo što je Loreen 92 od žirija, a 85 od publike, a blizanci obnuto.
 
Pa nije to do EBU-a, ne mogu valjda sami staviti. Kad im televizija pošalje, stave video.
 
Ja ću priznati, da sam bio u žiriju, verovatno bih dao M&M 12 poena. Najkompletniji paket su bili...
 
Nisam ispratila live pa sam sada pogledala snimak i bez gledanja rezultata sam pomislila da su blizanci pobedili. Ovo zaista izgleda top, pesma vozi, svidja mi se. O nastupu necu trositi reci. Najkompletniji paket. Mislim da ce ovo dobro da prodje.
 
Za moj ukus je belgijski žiri glasao savršeno..
 
3 debitanta u finalu, bottom 3 kod publike u finalu sve jeziviji i jeziviji podaci u tom pogledu.. Koliko se glasa šablonski...
 
Uopste nisam ukacila da je Heroes bila treca. 😄
Ali od jutros mi se vrti u glavi She is unforgettable…
 
Moje standardno svake godine, nedelja posle MF finala pušta se playlist celog MF-a, naišla Jacqline - "Effortless", uuu kako me digla audio verzija, tako je groovy, poppy, uplifting, Dualipish, a bit of Beyonce.. Key change je savršen... Obožavam... ❤️🤩
 
Najslabija švedska pesma još Lisabona i one vokalne kataklizme. Produkcija naravno vrhunska, ali brate svake godone jedno te isto šalju. Postaju dosadni
Taman su mi se dopali bas Svedjani 2022.godine i 2023. i nazalost ove godine se opet vracaju u mracan period 2018. i 2017.godine otprilike ova pesma je taj fazon i vibe, kao te 2 godine, dosadno, neinspirativno, prosečno...
 
  • Angry
Reactions: Mrm
Back
Top