se Švedska 2024: Marcus & Martinus - Unforgettable

Meanwhile, jadne pesme kao proslogodisnja Poljska sa njenom "Bejba" dobiju bolji plasman od Srbije samo zato sto imaju dance break. x'D
 
Ali se vraćamo na to da je nastup bio taj koji je izvukao pjesmu i to jako visoko, tako da je svakako i dalje aktuelno to da nastup spašava pjesmu, ili je uništava lol
 
Drago mi je da ću opet hejtati Svedsku kao kad je bio onaj flop Tusse ili kako se vec zvao 😍
 
Zmija najveća od svih odmah prišla M&M da čestita pobedu 🤗

1710021786739.png
 
Nemojte se prepirati oko ovoga...bezveze...
 
I ne uspoređujte sa Tattoo kod koje ti dah zastane od melodičnosti refrena.
Svi govore kako je Tattoo izvučena nastupom. Možda i jeste u određenoj meri, ali ta pesma je još na onom jednominutnom isečku zvučala fenomenalno, prosto se osetila pobednička atmosfera u pesmi, a za nastup nismo ni znali kako izgleda.
 
Svi govore kako je Tattoo izvučena nastupom. Možda i jeste u određenoj meri, ali ta pesma je još na onom jednominutnom isečku zvučala fenomenalno, prosto se osetila pobednička atmosfera u pesmi, a za nastup nismo ni znali kako izgleda.

Da. Iskreno, raznese me refren svaki put kad je čujem, a često na poslu na radiju bude. Malo sam je hejtao samo iz razloga što je Švedska i što mi je Kaarija bio draži 😅
 
Back
Top