se Švedska 2024: Marcus & Martinus - Unforgettable

Odlična produkcija i odličan nastup. Pesma ok.
Vokali slabiji.

Mislim da su ipak bili najbolji.
 
Moj OCD proradi svaki put zato što ne predstavljaju Norvešku nego Švedsku lol.
Sećam se njih, bili su Evropska atrakcija oko 2016. - 2018. Mislim da će lepo proći, top 10 zasiguran, možda i top 5
 
Braća imaju dobar nastup koji izvlači pesmu. Nije loše, mogu da slušam mada su meni favoriti bile Jacqline, Dotter i Maria Sur. Sve tri su mi bile za ESC iskreno 🥲
 
  • Like
Reactions: Mrm
Moj OCD proradi svaki put zato što ne predstavljaju Norvešku nego Švedsku lol.
Sećam se njih, bili su Evropska atrakcija oko 2016. - 2018. Mislim da će lepo proći, top 10 zasiguran, možda i top 5
Nema ove pesme trenutno ni prineti top 50 na 🇳🇴 spotify..
 
Inače, ovo je bilo iznenađenje i za mene. Na probama je svoje hitove pevala Linda Bengtzing. SVT je uspeo da održi u tajnosti da će se svi oni pojaviti na sceni 😃

 
A baš te dve pesme po meni publika ne treba da ignoriše kad ih pošalje Švedska. Meni je više šokantno da se publika zalepi za Korneliju, Lorijen, ali da ne otvaram tu temu opet.
 
Nisam siguran da li ce ih ignorisati, ali bih voleo da se to i dogodi, ako ih 20 ili 30 poena publike ne opameti malo da pocnu nesto zanimljivo,cool i inovativnije konacnoo mozda cak i na svom jeziku napokon poslati, onda ne znam sta ce, uz to i ziri malo da ih spusti i da ih ne gura tako jako kao svake godine bi mozda doprinelo tome da Švedjani KONACNOO promene malo ploču.
 
A baš te dve pesme po meni publika ne treba da ignoriše kad ih pošalje Švedska. Meni je više šokantno da se publika zalepi za Korneliju, Lorijen, ali da ne otvaram tu temu opet.
Hvala ti na ovome, ne slažem se skroz, ali mi je muka od postavke ovde na forumu za bilo šta "MORA", "KAKO SU SMELI OVAKO, KAKO SU SMELI ONAKO", ništa ne mora i ništa nije sveto pismo, postoje različiti ukusi, različiti pristupi itd, itd..
 
Ne razumem ljude koji kazu svake godine ista pesma, kako je ovo slicno sa Kornelijom, Tusseom, Johnom i Loreen? Ajde sa Benjaminom kud i kamo ali ostali?

3 debitanta u finalu, bottom 3 kod publike u finalu sve jeziviji i jeziviji podaci u tom pogledu.. Koliko se glasa šablonski...
Sta? Pa Dotter je bila zadnja kod publike
 
Back
Top