223. FSC - Welcome back!

Uspesno vatreno krstenje za moju pesmu, bravo Marko! :love:
 
Što se tiče linkova, odgovorio sam već Tetsujinu privatnom porukom, a evo i ovde objašnjenja da znate o čemu se radi. Kada je u pitanju FSC, nije cilj imati 40 video plejera u jednom postu (a mislim da nema potrebe za tim ni inače), već je ideja da budu prikazani samo linkovi do videa. Kako na forumu imamo auto-embed uključen, to se prvih 15 linkova automatski konvertuje u media tag i prikažu se plejeri.

Predlog je da se URL ne piše zasebno, već da se umetne uz naziv pesme, tj. u Insert link dijalogu za URL se unese YouTube link, a u polju Text naziv pesme ili se link odvoji i od naziva pesme i jednostavno stavi reč LINK za Text, pa kada se klikne na nju otvoriće se YouTube.

Kada bi se ručno uneo kod u režimu kada je Toggle BB code uključen, to bi izgledalo ovako:
Code:
[URL='https://www.youtube.com/watch?v=ucHQcbBA8Ws']Denot sto ni nosi[/URL]
 
Ohho, sviđa mi se udio metal, punkrock i glamrock pjesama. Batlle beast glavno otrkice.
 
Valjda će Tetsujin urediti taj post sa linkovima, kao što sam objasnio.
 
Preslušao sam sve pesme po jednom. Dosto dobro povratničko izdanje FSC-a, ima za svakog po nešto.
Pesme sam razvrstao u pet kategorija, od (po mom mišljenju) najboljih do najlošijih. S obzirom da je tek prvo slušanje, pesme koje su u prve tri kategorije još mogu da se pomeraju naviše ili naniže. One iz četvrte kategorije teško, a one iz pete su defitivino zabetonirane tamo gde su trenutno. Valjda nisam nikoga preskočio.

Odlično

AMI
Antonia Gigovska
Bad Omens
Daria & Kush Kush
Fricska
Holly Molly & Tata Vlad
Konstantinos Argyros
Milica Todorović


Vrlo dobro

Aleksandra Janeva
Battle Beast
Filatov & Karas, Busy Reno
Minelli
Tea Tairović
Preslava ft. Lidia
Rag'N'Bone Man
Sofia Carson

Može da prođe

Anthony Ramos
Eni Jurišić & Matija Cvek
Glockenbach ft. ClockClock
Jake Wesley Rogers
Morissette
Tanxugueiras

Može, a i ne mora

Harry Styles
Josef Salvat
Little Big ft. Netta
Mahrina ft. Ana Kokić
Maneskin
Nikos Oikonomopoulos
Volbeat
Ylona Garcia

Neslušljivo ili dosadno

Clara Luciani
Conan Gray
Filip Rudan
Nicki Minaj ft. Lil Baby
Selah Sue
Shouse

*Konstrakta - ne znam kako da ovo objekitvno ocenim zbog postevrovizijskih simpatija prema Konstrakti, tako da za sada ostaje van kokurencije.
 
Vrlo obecavajuce za sada. Bas mi je drago, obzirom da je u pitanju pesma koju slusam svakodnevno i idealno se nacrtalo ovo izdanje za nju :D
 
Milan prepoznao vokal i kompoziciju!
Uvek! Poznato je da se ja zgražavam nad treš i kič kompozicijama, kod mene to prosto ne može da prođe. U to ime idem da pustim Letvatu da se malo produhovim. :LOL:

MilanB bolje da nije ni komentarisao ,kao da sam turbofolk poslao :D
Pa Leo svašta... to što nisam ocenio Konstry nije neminovno loše. Možda na kraju bude brdo poena, želim da te iznenadim. Ti znaš da ja obožavam tvoje pesme. ;)
 
Konstrakta je verovatno najneoriginalniji predlog na FSC-u otkad se ja takmičim, dakle u poslednjih 100 godina. Od mene nula poena.
 
Dajem ocene i kratke komentare pesmama u cilju lakšeg rangiranja. Imam otprilike formirane rezultate svog polufinala, ali slušaću pesme još jednom, obrnutim redosledom, da bi poredak bio realniji. Za sada me niko nije oduševio, maksimalna ocena je 7,5/10. Delim samo neke od komentara, bez otkrivanja o kojoj pesmi se radi:

- muška Billie Eilish
- chill pesma za tržni centar
- pesma je meeh, samo gledam njenu kosu wow, samo koren da sredi bolje
- turbo folk sh*t
- malo bolji turbo folk sh*t
- basic
- vocals on point
- malo dated
- mora da se nagradi...

Btw kazniću nekreativnost.
 
Back
Top