224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Ja mogu da ti pomognem na gotovo svim tim jezicima, javi se ako budeš želeo da učestvuješ. :D
 
Uvek postoji neki biser koji čeka da ga samo ti pronađeš...
 
Pa mora nekad FSC tema bit izazovna i teška, ne vidim poantu da je svaka laka i otvorena, kao što ne bi vidio poantu ni da je svaka teška, prošla je bila laka, ova teška, i šta sad? Ne vidim problem, pogotovo što nas nitko ne tjera da se prijavimo xD
Vidiš, FSC se tek restartovao, i treba privući igrače. Koliko ga nije bilo? Imam toliko pesama za koje sigurno niko nije čuo, a bile bi zgodan dodatak, ali sva ta ograničenja te onesposobe da ih pošalješ. I kad ubodeš da se uklopi, tipa prođe par meseci, iako voliš tu istu pesmu, nije osećaj kao kad si je čuo na početku i zaželeo da učestvuje. Jednostavno.
 
nemam pjesmu, ali se veselim tražiti i naći nešto... iako, ne znam odakle krenuti :ROFLMAO:
 
Kužim ja i to, ovo sa pjesmom i da prođe par mjeseci i to onda nije više to, ali ne može se svima ugodit, to je jasno, prethodni FSC je bio praktički otvoren i pošto je prvi nakon povratka foruma upravo je i služio tome da se što više ljudi prijavi, i poslužio je svrsi, ovaj je sad malo teži bože moj, opet će onda doći neki lakši itd.
 
Haha brutalna tema, ni jedna pesma sa liste ne odgovara :D
Nego @MilanB jel imaš ti autorska prava da koristiš ovo ime na fsc-u :ROFLMAO:
 
Ja se nadam da će biti polufinala. Pošto neće biti pesama na srpskom, možda bi mogla da se prijavi Josipa jer neće morati da ih komentariše.
 
Ne može se prijavit, ona sluša samo pjesme na talijanskom i španjolskom 😢
 
Ja mogu da ti pomognem na gotovo svim tim jezicima, javi se ako budeš želeo da učestvuješ. :D
Hvala Petre, ali ipak sam imao na umu nešto specifičnoo, aj ne može to, al štagod mi palo na pamet da bih možda voleo kao rezervu, se ne uklapa jer ima par miliona preglede (uprkos ostalim zabranama u koje se uklapa), jer su pesme stare po nekoliko godina. Preskočiću, ipak.
 
Ja se nadam da će biti polufinala.
I ja bih voleo da ih bude, ali tema nije za svakoga i verujem da će biti dosta odustajanja.
Ali i to ima dobre strane - svi smo u finalu. :D Jedini minus je što onda prethodni pobednik ostaje uskraćen za direktno mesto u finalu. :confused:
 
Ovo manje od pola miliona je problematično, to je eliminisalo sve što bi mi palo na pamet, a prvo mi je delovalo da imam pesama na pretek.Def se od Evrope treba oprostiti jer tu retko ko može imati tako malo pregleda , a da ista valja.Mozda u Estoniji. Znači primarno bi trebalo tražiti po Africi (Ne pada mi na pamet) Vrrrrrrlo teska tema.Preteska rekao BiH, druga bi priča bila da je cifra postavljena na npr pet miliona.
 
Absolutno 1000% saglasan sa sve sto je EvilSmile pisao. Ovo da ti se smori dok dobijes priliku da neku pesmu posaljes sam bukvalno juce hteo da napisem jer sam bas nasao jednu pesmu koji bi jako voleo poslati, a bojao sam se da necu dobiti priliku sada kada sam najishajpovan oko nje.

Najveci problem ove teme je da ima jedno pravilo odvise. Em ne moze na nama poznate jezike em da ima manje od 500k. Da bi ja nasao pesmu za ovu temu moram na youtube traziti 'Most unknown artists from Poland, Estonia and Mongolia'.

102 FSC. sam imao slicnu temu koja se zvala '5 x Ne Moze' sa 5 pravila sta ne mozete slati i do dan danas to je mozda najbolje izdanje na koje sam ucestvovao (mada ta nije bila inspirisana sa Leom verovali ili ne, tema je ipak bila toliko originalna da ste ga nanjusili i izbacili iz pfa haha), ALI nije bilo ovoliko strogo, pesme su bile originalne cak i one sto su bile na engleskom i puno forumasa su dobili priliku da kao so ES kaze salju pesme koje vole da se takmice u fer konkurenciji, a ne sa zicerima.

Bas sam smoren, meh.
 
Kada se FSC digao iz mrtvih, samo sam dve pesme istog trenutka zazeleo da ih nekada posaljem. Jedna od te dve se uklapa u pravila ovog izdanja 🥰
 
Slažem se sa napisanim, teško jeste, ali ne nemoguće. Ja kada sam postavio ovu temu znao sam samo jednu pesmu koja je odgovarala pravilima, sada imam 3-4 koje mi se dopadaju nakon malo pretraživanja. Mislim da nismo ni svesni koliko ima pesama koje se uklapaju u ova pravila.
Meni je npr. Novinarev FSC sa pesmama na turskom bio pretežak. Imalo je gomila pesama koje su se uklapale u temu, ali sam jedva našao nešto što se meni dopada. Na kraju sam ipak završio u top 5.
 
Ma ljude mrzi da istražuju i žele da šalju ono sa spiska. Ja imam sreće što imam brdo anonimusa na spisku, ovako ne znam ni ja da li bih istraživao sad.
 
baš teška tema. no intrigira me tražiti. imam jednu pjesmu kao back up plan ali nije nešto wow.
najgore mi je ovo s 500 000 pregleda. taman nađem nešto zanimljivo i onda ima hrpu pregleda. -.-
 
Ma ljude mrzi da istražuju i žele da šalju ono sa spiska. Ja imam sreće što imam brdo anonimusa na spisku, ovako ne znam ni ja da li bih istraživao sad.
Ja spisak nisam ažurirao jako dugo i nisam ni proverao šta tamo imam, ali siguran sam da imam i tamo nešto što odgovara temi. Znam da sam slao i pesme sa manje od 100k pregleda.
baš teška tema. no intrigira me tražiti. imam jednu pjesmu kao back up plan ali nije nešto wow.
najgore mi je ovo s 500 000 pregleda. taman nađem nešto zanimljivo i onda ima hrpu pregleda. -.-
Meni je komplikovaniji deo pravila da izvođač nije učestvovao na FSC-u (nekad se iznenadim koliko je podrumara već bilo), a ispod 500k imam dosta pesama.
 
Back
Top