224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Nasao sam neki pjesmuljak. Nadam se da ce zavrsit kao Lejo na svakom drugom fsc-u. 🙃
 
I meni tema odlicna. (y)
Deluje komplikovano, ali stvarno nije ako ste raspolozeni da trazite.
Ako pesme, koje su vam pale na pamet, imaju vise od 500 000 pregleda, obratite paznju na albume izvodjaca tih pesama. Mozda tu pronadjete nesto sto ce vam se dopasti, a mozda naidjete i na neke duetske pesme koje ce vam otkriti neke druge izvodjace. Ako vam nista nije palo na pamet, krenite od nekog ESC izvodjaca, ko zna gde ce vas odvesti.
Meni bi se na pr. sada uklopio izvodjac kojeg sam slala onda kada je sve nestalo, ali ne i pesma zbog pregleda. Proverila sam kako stoje ostale pesme na njegovim albumima i ima ih dosta koje bi mogle. Ako se dobro secam debitante smo slali, pa eto, mozda neko ko je tada ucestvovao vec ima odgovarajuceg izvodjaca (ukoliko je slao nekog ko bi se ovde uklopio).
 
Volim ovakve teme i nikad mi nisu problem, bravo! Jedino se moram složiti s Petrom oko njena naziva i tog potenciranja određenog obrasca sudjelovanja na FSC-u. Mislim, ako ćemo sad na svakom FSC-u nakon povratka foruma diskutirati i stavljati naglasak na Leovo slanje zicera, onda ne znam kome će se više dati sudjelovati nakon 5 izdanja.
 
Mislim da je @etica vrlo dobro objasnila kako se najlakše nađe pesma koja odgovara uslovima. I ja tako radim.

@Marko kapiram šta hoćeš da kažeš i ti i Petar i u principu mogu da složim. Ali meni je naziv došao kao sasvim logičan, zato što je inspiracija za temu došla baš od konkretne Leove teme. Da se njegova tema zvala npr. Muzički tobogan, ova bi bila Muzički tobogan #2.
E sad potenciranje Leovog slanja zicera je bilo i biće. To će se teško promeniti i tu je najmanje Leova odgovornost, a najviše svih nas koje povuče ta neka pesma/izvođač da pokrenemo tu temu iznova i iznova.
Meni ne smeta, neka šalje ko šta hoće. Ja ću to oceniti kako ja hoću.
 
Ja bih dodao da sam kod nekih ranijih, isto težih tema, nalazio neke pesme koje odgovaraju sadašnjoj temi, ali ih nisam slao tada već sam ih sačuvao u nekoj pomoćnoj plej listi, tako da nije loše, makar za ubuduće, sačuvati potencijalne predloge.
Inače, shvatio sam da je pesma koju sam planirao da šaljem učestvovala na evrovizijskom izboru svoje zemlje jedne godine, tako da idemo ispočetka. 😕
 
Nisam bio kući juče pa nisam mogao detaljno da pišem o temi. Meni je tema super :love: Svašta zanimljvo može da se pošalje, jedino je možda moglo da se stavi u 2022. posle određenog datuma , a ne cela 2022. ali i ovako je odlično. Kome se tema ne sviđa jednostavno ne učestvuje i to je to.
S druge strane nije da sam očekivao, ali sam se iznenadio da baš niko nije reaovao na jedan komentar. Ali nema veze,idemo dalje.
 
Poslao sam meni jednu dragu pjesmu za koju sam čak nedavno slušajući je pomislio “Hm, hoću li ovo ikad poslati na FSC?”, tako da nisam pretjerano morao tražiti. Naročit uspjeh ne očekujem ni ovog puta
 
Poslao sam i ja pesmu i prihvaćena je.. :)
Ne odustajem nakon debitantskog učestvovanja..
Ali za ovo me baš interesuje hoće li biti glasača.. 😁
 
Pa glasača će sigurno biti samo je pitanje koliko. :p
Pozitivna stvar kod ovakvih tema je što prijave idu sporo i mogu natenane da se fokusiram na banere. Od prijavljenih 16, za 10 sam već spremio banere.
 
Odlična tema! Odmah sam imao pesmu u glavi i sad idemo pržično!
Samo da prođe konkurs, čekamo domaćina da kaže možete u la hotel.
 
Kakav hotel? 🤔Mene je smestio u neki hostel ili sta vec u 25 kvadrata prostora, koji ima 5 kreveta, a ocekuje se 11 populacija da bude smesteno plus zajednicko kupatilo, svakom po jedna fioka za stvari i to na 13 spratu. I meni je spomenuo ho(s)tel.

Istraga je u toku da se udje u trag komentaru koji je Leo spomenu. Ima osumnjicenih, ali vise o tome nakon detaljnije istrage. 🧐
 
Mojoj delegaciji od 128 članova je obezbedio neku šupu te je Maja Nikolić napravila skandal i odlučila da sami nađemo smeštaj sa 5 zvezdica.
 
Smještaj sa 5 zvjezdica u Moldaviji? Sretno.
 
Bogami, moja delegacija se uopste ne buni. Salje vam pozdrave iz djakuzija 💅
 
Back
Top