224. FSC - Nemoj biti Leo #2

čak i islandska folk mjuza ima po nekoliko milijun pregleda :LOL:
 
Ja najiskrenije neću žuriti sa slanjem pesme na ovaj fsc. Želim da pronađem nešto što mi se sviđa. I ako sam do sad našao dosta pesama koje odgovaraju temi ja ne bih da šaljem nešto samo da bih poslao. Ako ne uspem da nađem nešto što mi se iskreno dopada onda neću učestvovati. Ali prilično sam siguran da ću naći nešto.
 
Moje ucesce pod velikim znakom pitanja.

Imam neke pesme koje mi odgovaraju ali sve imaju taman toliko pregleda da ne mogu da se posalju. Tipa 600 000, 550 000 itd....

Pokusacu ako uspem nesto da nadjem u slobodno vreme, ako me to ne zadovolji........ponovo me nece biti.

Ali Milan ima moju punu podrsku kao organizator svakako.
 
Još par pojašnjenja, pošto sam imao par pitanja u PP.
1. Ako pesma ima više video snimaka na Youtube, gleda se isključivo broj pregleda najgledanijeg videa, bez obzira koji vi pošaljete.
2. Remix neke pesme, čak iako ima manje od 500.000 pregleda se ne prihvata ukoliko originalna verizija ima više od 500.000 pregleda.
3. Ako pesma ima verzije na više jezika, npr. na ruskom i ukrajinskom, i na jednom od jezika ima manje od 500.000 pregleda onda može da učestvuje ta verzija.
4. Možete slati pesme na makedonskom i slovenačkom.
 
Last edited:
#onokad sam pobedio na makedonskom FSC-u sa pesmom koja je u trenutku prijave odgovarala svim uslovima ove teme :D

 
Da ali zbog tog izdanja su eliminisani puno izvodjaca koje bi mogao da posaljem.
 
To je tačno, ali je ostalo još mnogo drugih. Isti slučaj je i sa rumunskim i hebrejskim FSC-om, dosta izvođača je potrošeno, ali ima ih još.
Opet kažem, mislim da ova tema nije toliko teška koliko se čini na prvi pogled. Ali ko god smatra da nema šta da šalje ili da nema volju i želju da istražuje - nema problema. Neka preskoči ovo izdanje. Ja to ne doživljavam lično. Brzo će doći naredni FSC, pogotovo ako ovaj bude imao samo finale.
 
Mislim da cu preskociti ovo izdanje. Nemam pjesmu, a i iberske vestice su me razocarale na proslom izdanju.
 
Imala sam pesmu idealnu za ovu temu, sem što sam je već potrošila. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Ja koliko vidim, imam nekoliko lepih pesama za ovaj izbor. (y) Tema jeste malo teža, ali u tome jeste njena draž. Sasvim sigurno da nije nemoguća.
Ukoliko imate u planu neku pesmu, sačekajte malo, verujem, tj. gotovo da sam siguran da će se pre ili kasnije pojaviti odgovarajuća tema za nju. Čak i da se sačeka jedno dve godine, opet mislim da to nije strašno.
 
Tema jeste malo restriktivna, ali definitivno zanimljiva i kapiram da ću uspeti da se priključim :giggle:

Imam par pesama u opticaju, samo moram da projurim kroz ove zahteve da vidim da li baš svaka ispunjava sve navedeno, a onda ostaju slatke muke :)
Možda sam specijalac, ali čak mi je i prethodna delimično bila izazov u smislu da nisam bio potpuno siguran koju stvar da pošaljem. Ovde bar znam šta otpisujem u startu.
 
Last edited:
Svidja mi se tema (mada meni su sve teme dobre), samo je mozda preuranjena. Tu bi se slozio sa Petrom.
Delimicno bih se slozio sa Evilom i Nikom, a i ostalima, da je teska tema i da, recimo, to ogranicenje od 500 000 pregleda stvara problem.
Ali i meni je draz kada treba nesto da trazim ili da zavirim da li imam nesto odgovarajuce u svoj "spisak". I uglavnom saljem ono sto se meni prvenstveno dopada, ne razmisljajuci, a nadajuci se da ce se jos nekom dopasti.

Za ovo izdanje sam imao bar 4-5 pesama koje su mi pale na pamet, ali pregledi su problem. Medjutim, ipak imam nesto sto Leo apsolutno ne bi poslao i ovaj put ocekujem lepu nulu ako budemo u pf-u ili eventualno u finalu.
 
Ja sam pronašao nekoliko pesama, ali mi se ni jedna nešto posebno ne sviđa pa ću nastaviti da tražim, ali najvrv ću se prijaviti pre ili kasnije.
 
Prijave traju šest dana, nema potrebe za žurbom. Ovde nema zicera da bi morao da se prijaviš brzo. :D
 
Imala sam pesmu idealnu za ovu temu, sem što sam je već potrošila. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Sad baš gledam, i moja s prošlog izdanja bi se uklopila. :ROFLMAO:

@MilanB, meni tema odlična!

Dok smo bili na prošlom forumu pravila sam popis pjesama koje želim poslati, u međuvremenu sam ga obrisala i sad tek vidim da mi je bio samo opterećenje.
Čim sam vidjela ovu temu i pravila, znala sam da imam dosta pjesama koje obožavam a koje odgovaraju; na kraju sam poslala onu koju sam prvu išla provjeravati je li izvođač već bio i ima li malo pregleda.

Sretno svima koji se upuštaju u istraživanje, želim vam da nađete savršene pjesme! Onima koji su odustali čim su vidjeli pravila, više sreće s temom sljedećeg FSC-a!
 
Back
Top