224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Mislim da nemačke pesme koje slušamo na FSC-u zvuče isto jer su iz istog žanra. 😂
 
Glasao sam. Deset odlicne pesame su se lako izdvojile za poene, ali zato podeliti poene u TOP5 su bile slatke muke jer su u pitanju 5 fantasticne pesme. 🥰

Kad je objava rezultata?
 
Cestitam svima na glasanju.

Komentari su bili povuci potegni, ocekujem do 3 mesta iznad ili ispod crte. Plus/Minus od toga samo ako sam imao srece sa forumasima sto su mi bili u pf (ili nesreca u slucaju goreg plasmana).
 
Uspela sam da izbegnem glasanje u poslednje cas.;)
Vise sam se mucila oko sitnijih poena, koje pesme izbaciti, koje ubaciti, kako rasporediti poene 1, 2 i 3...
Komentari za moju pesmu su od 'nema sanse' do 'ima nade'.
 
Ja se zaista nadam da ću ući u finale prvi put nakon 219. FSC-a lol. Komentarima na moju pesmu sam zadovoljan.

Takođe, nadam se da mi veliki favoriti neće ispasti, ovako na slepo bez gledanja u spisak pesama strahujem za Norvežane iz prvog polufinala najviše.
 
S obzirom da sam do sada u dve Milanove organizacije zavrsavao katrastrofalno (prvi put 14/15 u pf-u sa 21p, drugi put 15/17 u pf-u sa 18p), ocekivanja su niska. Medjutim, ovaj put mogu da se nadam da cu zabeleziti znacajan pomak i mozda se iznenadim pa prodjem u finale ili da osvojim preko 40p. Broj prijava raste; na mom prvom ucescu je bilo 28, na drugom 35, a sada 36.

Sam FSC mi je sasvim dobar. Nemam bas puno odlicnih pesama, ali generalno mi nije los FSC.
 
Meni su pesme za 2 klase iznad u poređenju sa pesmama sa prethodnog izdanja i to minimum 2 klase.
 
Meni je teško da poredim izdanje koje organizujem sa nekim drugim, zato što na mojim organizacijama preslušam pesme daleko više puta nego inače.
Ali ono što je sigurno, na ovom izdanju su vrlo ujednačene pesme. Gotovo da je svaka mogla da prođe ili da ispadne. Uostalom videćete uskoro razliku u poenima onih koji su prošli i onih koji su ispali.
 
Slazem se. Po meni, ovako, nema nekog izrazitog favorita. Ali ima par pesama koje bi se mogli izdvojiti na vrhu.

Hoce li proglasenje mozda biti pre 18h? A ako ne, da odem da istrcim jednu deonicu. Ne bih da propustim.
 
Pre 18 vrlo teško. A čak i da bude pre 18, to je maksimum 5-10 minuta.
 
Glasao sam. Deset odlicne pesame su se lako izdvojile za poene.
Učinilo mi se da čitam post koji je pisao Niko. :LOL:

Kod mene je bilo svih mogućih komentara i ocena: od odličnih, vrlo dobrih, srednjih i jako loših, ali onako realno, čini mi se da će moja pesma uspeti da se progura u finale. ;)

Evo mojih prognoza ko mislim da će se plasirati u finale:

Katarína Knechtová - Bezpečné priepasti
Mariya Kehayova - Greshnitsa
Vincent Malin - KO & OK
Bastards on parade - Quen teña viño
Uudo Sepp - Lendame Koos
Eva Rida - Bychara
Sofia Karlsson - Dalarna från ovan
Lillasyster - Krossat glas
Tautumeitas - Spodrē manu augumiņu
Deloraine - Ostara
Younghearted - Nukkumaan

Petra - Sunt bine
Tommy Fredvang & Rita Eriksen - Stå i ro
Iasonas Mandilas - Apithano

Fernanda Brandao & Taan Newjan - Gigolo
Kanizsa Csillagai - Foku Drákuluj
Elin Fflur - Hiraeth sy'n gwmni i mi
DzhaYammi - Podushka

Nonzwakazi - Phakama Mbokodo
Rigoberta Bandini - Aviam què passa
Ensiferum - Neito Pohjolan
Yasenia - Lyubov karusel
Liraz - Injah
Evgenya Redko - Deivės
The Roop - Keista Draugystė
Lara - Za nas
Eefje de Visser - De Parade
Karin Mushegain - Haven Town Theme
Froukje - Een Teken

Ismaël Lô - Incha Allah
Vidar Villa - Gamle Bilder
Triantafilos - De Me Kseris Den Se Ksero
Dayton - Kvitla kalyna (Shnaps Remix)
Dramamini - Gia Sena Eroteftika Ti Lypi
Stefan Đorđević - Šofer
Val - Navechna

Ukoliko je Stefan28 u prvom polufinalu, onda mi je bonus pesma za finale Katarína Knechtová, a ukoliko je u drugom, onda Val.
 
Dobro veče. Došlo je vreme da saznamo ko su učesnici finala 224. FSC-a. Na baneru je prikazano 19 polja, po devet sa leve si desne strane, i jedno polje u sredini, zato što ćemo tek na kraju otkriti u kom polufinalu je Stefan28. Predstavljanje će biti cik-cak, prvo jedan finalista iz prvog polufinala, zatim iz drugog i tako do kraja.

0.jpg
 
Back
Top